Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az IMac számítógépek mennyire...

Az IMac számítógépek mennyire érik meg az árukat? Érdemes spórolni rájuk?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 22:50
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
Egy asztali pc sokkal költséghatékonyabb.
2014. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hypno ***** válasza:

Ez egy erősen szubjektív dolog.


Ha olyat és csakis olyat szeretnél, akkor igen érdemes. Egy elegáns és egyenletesen jó minőségű brand terméket fogsz kapni a pénzedért.


Ha ennyire nem vagy elszánt, akkor ugyanazt teljesítményt lényegesen olcsóbban is elérheted.

2014. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt is hallottam, hogy pl. tized akkora az esélye annak, hogy egy Apple gép vírussal fertőződjön meg, mert sokkal kevesebbet írnak meg rájuk. Ez pl. mennyire igaz?
2014. aug. 14. 12:07
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

Nem nagyon, ugyanúgy lehet vírusos az Apple géped is.


Mint az előzőek mondták iMac akkor érhet1 meg:


1. OSX-et szeretnél használni valamilyen okból


2. Csendes jó minőségé márkás gépeket preferálod a normál asztali PC-kel szemben.


OSX-et az emberek általában vagy imádják vagy egy 3 méteres póznával se érnének hozzá, ha nem muszáj. Ez teljesen egyéni ízlés kérdése.


Én pl. semleges vagyok vele kapcsolatban, de a Windows-t preferálom a szélesebb szoftverválaszték miatt.

2014. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon, ugyanúgy lehet vírusos az Apple géped is. "


A kérdés az volt, hogy kisebb-e az esélye? A válasz IGEN!!


Kérdező: A vírus esélye valóban hatványozottan alacsonyabb, mint wines gépen. Eleve nem is nagyon írnak kártékony dolgokat Macre. Meg eleve rendszerszintű védelem van benne. Volt kb 2 éve valami vírusszerű dolog, azt is nagyon gyorsan orvosolta az apple.


Szóval ettől tényleg nem kell tartanod.

2014. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem éppen egy iMac gépem van. Szerintem nagyon jó, gyors is meg vírus mentes. És az OS X sokkal jobban néz ki szerintem mint a Winfos (Windows).
2014. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két éve körülig az apple is ugy hirdette a Maceket hogy egyáltalán nincs rájuk vírus, viszont amit fent is említettek megváltoztatta ezt, le is kerult az az állítás a honlapról higy egyáltalán nincs vírus ra.

De meg ugyanis minimális a kockázat. :)

2014. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!