Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van e monitor elosztó?

Ricsirics98 kérdése:

Van e monitor elosztó?

Figyelt kérdés

Na skacok az én problémám hogy van egy jó gépem és szeretnék rá két monitort.. ugye én hülye azt gondoltam hogy egyik az alaplap bemenetébe megy a másik a videokártyáéba. Na de az én jó gépemnek egy hibája csak van, mégpedig hogy az alaplapon nincsen monitor bemenet... so a kérdés adott, van e olyan elosztó ami a videokártyán lévő dugaszt kétfelé osztja, hogy két monitort köthessek rá. Ja és ha valaki megtenné akkor linket is küldjön hol szerezhetek be egy ilyet...

Még valami, ha valaki lenne olyan rendes kis felvilágosítást is adhatna mert szerintem látszik nem vágom a témá...



2014. aug. 15. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát először jó lenne tudni, miféle kimenet van a VGA-don: HDMI, Displayport, DVI, D-sub, vagy valami egzotikusabb
2014. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát pontosan nem tudom... HDMI biztos van. Itt egy kép róla én nekem a mostani monitorom a középső kék bemenetbe van bedugva.

[link]

2014. aug. 15. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kell: [link]
2014. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs szükséged semmilyen elosztóra, ami most be van dugva monitor marad a helyén, az új monitorod meg rákötöd valamelyik másik portra átalakítóval.
2014. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy egy ilyen: [link]
2014. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van még ilyen is: [link]
2014. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor megyek is a boltba köszönöm mindenkinek megy az ujjacska :D
2014. aug. 15. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel ezeket anno tömegével adták jobb VGA-kártyákhoz, szerintem használtan is találsz 100-200 forintokért.
2014. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!