Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az nagy probléma h nics lowé...

Az nagy probléma h nics lowé gépházra és simán az asztalon lene ösze rakva? :D szoval vinyo meg minden az asztalon lene táp STB k? v mindenkép felkel fogatni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Ilyen kérdést?!

1.: Nagyon-nagyon porolódna.

2.: Szerintem megoldható lenne, de nem jó ötlet!

2010. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát a poron kívül még veszélyes is szerintem.

Ha nincs 8-10 ezer új gépházra, akkor is lehet használtan venni akár 3-4 ezer körül. A gépek méh házon belül sem szeretik a port, akkor is rengeteget össze tudnak szedni, hát még, ha még az sincs

2010. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez az. Elég agyament ötlet... :)
2010. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagy probléma...

1.A por egy olyan dolog, ami megfogja a hőt, így amit a procihűtés elvezetne, az ottmarad, és felmelegszik az a CPU, vagy GPU...

2.Áramütés veszélye

3.Bármi ráfröccsenhet, és nyekk az egésznek.


Házakat olcsón lehet kapni, már egy ezresért is Vaterán.

2010. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

amenyiben nem fémasztalod van nem gond:)

én nekem igy megy a letöltő gépem 4 éve köbö ugy havonta leporolom és megy tovább:) a biztonság kedvéért alátettem egy vékony szivacsot igy hangja sincs:) ja mégvalami ha kreatív vagy csinálj kartondobozból:D

2010. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam is igy volt, de a hűtés miatt.

Én Összebarkácsoltam 1 fadobozt, de az ikeában már 1k -ért is kapsz dobozt. Szép fiókos szekrényt meg már 2-3k -ért is.

Ha lehet műanyag dobozt keressél, esetleg fát, de fémet ne!!!

Halálhoz is vezethet.

2010. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
[link] XD
2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég durva, vagy, hogy nincs 4 ezred egy házra.

De a hülye gyerek durvább aki azt írta, hogy "fennél az áramütés veszélye"!:D

Honnan szedted az aberráltságodat te barom?? Egyedül a tápba megy be 220, onnan max 12 jön ki...

2010. jan. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kösz ez a sörös izé nagyon bejön megis csinálom:P:D

amugy meg nem akarok a gép felet kézi munkázni igy nem csöpenhet rá semi :P:D és aszem a 12V max 400vat al nem halálos :P:D kösz all:D

2010. jan. 15. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:

"Honnan szedted az aberráltságodat te barom?? Egyedül a tápba megy be 220, onnan max 12 jön ki..."

Kedves noname kis genny... A buzulmányod, mely szerint a 12 V köthető a 220W-hoz, ökörség... A tápba váltóáram megy be, ami bezony megbaszhatja a sekélyes agyadat kellő földelés nélkül... Az alaplapon, bővítőkártyákon pedig 12V-5V uralkodik, ami úgyszintén kellemetlen érzés tud lenni.

2010. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!