Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valamiért 74%os kihasználást...

Valamiért 74%os kihasználást jelez a win7 memória minialkalmazás, de csak a skype fut meg a google böngésző, miért van ez?

Figyelt kérdés
4 giga ddr3 ram, kétmagos 3ghz 3M kess a konfig

2014. aug. 16. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
a feladatkezelot nezd, ne a minialkalmazast (jobbclick a taskbar-ra, feladatkezelo).
2014. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen próbáltam, a skype veszi a legtöbbet, meg az utorrent, de még ha be is zárom őket akkor se tudom 41% alá vinni.. nem értem mi foghatja még, valami láthatatlan vírus? ötlet?
2014. aug. 16. 13:24
 3/9 lastan válasza:
Sajnos a 64 bites w7 majdnem 1600 mb eszik a ramból ám még így is kd 50% a ram kihasználtság. Szerintem állítsd be melyik alkalmazások indulhatnak együtt a windowsal
2014. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van pár szoftver, pl Razer Game Booster, vagy Advanced System Care Pro, van bennük olyan funkció, mely leállítja a nem létfontosságú szolgáltatásokat, így játék közben nem fogsz kifutni a RAM-ból. amíg nem vagy játék közben, addig pedig semmi gond a 74%-al. Sok sikert, és örülök, ha segítettem.
2014. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
apropó: a RAM bővítés sem mindig kifizetődő, mert nekem 4x annyi van a gépemben, mint neked, és frissen telepített windows 7 x64 40%-ot (kb 7GB) fogyasztott. szóval miről is beszélünk, Mr. Windows? :D
2014. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget.. igen a gamebooster az jó progi volt rëgen! megpróbálom! igazából a frissítés után kezdte a dolgot.. lehet a 8.1et kellene kipróbálnom
2014. aug. 18. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
8.1 nem rossz oprendszer, de nem éri meg az árát, és feltörni sem a legegyszerűbb, nekem például még semmivel sem sikerült maradandóan aktiválni.jobban jársz a game boosterrel, de még azzal is, ha RAM-ot veszel új oprendszer helyett
2014. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vgy pedig egy ssd-t, azzal sokat javul a teljesítmény állítólag
2014. szept. 1. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy nem veszel SSD-t, mikor nem a lemezkihasználtság van 90%-on, hanem a RAM. de komolyan mondom, nem úgy van, hogy veszek 64 giga ramot, 16 db SSD-t, valami procit és egy gagyi vidikártyát, aztán majd 300 FPS-el megy a far cry 3 ultrán.. minden alkatrésznek meg van a saját funkciója, az egyik nem fogja levenni a terhet a másik válláról.
2014. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!