Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az monitornál,...

Mit jelent az monitornál, hogy 3 nap pixelhiba garancia?

Figyelt kérdés
érdemes-e azt venné amelyiknél van?
2014. aug. 16. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
3 napon belül visszaviheted bármilyen mértékü pixelhibával és kérdés nélkül cserélik.
2014. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Amelynél nincs, ott csak akkor cserélheted, ha ISO által megengedett mértéket meghaladja.

Ez a pdf doksi remekül leírja: [link]

2014. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 halalfalo ***** válasza:
Vagy olyan helyen kell venni, ahol rendesen működik a 8 napos elállási lehetőség. Ha pixelhibás, de nincs pixelhiba garancia, akkor visszaviszed, elállsz a vásárlástól, visszakapod a pénzt, és veszel másik monitort.
2014. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

#3: Mondjuk ez érdekes nem? Az a 8 napos elállási lehetőség teljesen feleslegessé teszi ez a 3 napos pixel garanciát. Elvégre is a törvény az törvény. Ha ezt nézzük így a neten vásárolt monitorokra, gyártótól függetlenül, gyakorlatilag 8 napos pixel hiba garanciánk van, csak nem cserélik, hanem a pénzt kapjuk vissza, ami szinte ugyan az.


Sok boltban, néhány gyártó kivételével feláras a pixelhiba garancia, ami így szintén felesleges pénzkidobás.


Vagy csak én nem értem a jogi csavart?

2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 halalfalo ***** válasza:
Én sem értem, de van olyan bolt, ahol nem hajlandóak elfogadni a 8 napon belül visszavitt terméket, (esetleg a fogyasztóvédelmes fenyegetés hatására) épp ezért mindenképpen nagyobb webshopban érdemes venni. Én Ipon-nál voltam így, és nagyon korrektek voltak, de a pénzemet csak 15 nap múlva kaptam vissza, ami nem is gond, de ha az embernek nincs addig monitora az gáz... Kivéve, ha van hirtelen másik 40 ezre. :D
2014. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!