Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért változik a fényereje...

Miért változik a fényereje állandóan az ips monitoromnak?

Figyelt kérdés

Vettem egy új monitort (Lg 24mp55hq)

Ha filmet nézek és jön pl egy sötétebb rész vagy néha csak úgy bármikor elsőtétedik hogy alig látok valamit aztán megint normális lesz?

Mért csinálja ezt?


2014. aug. 17. 22:48
 1/4 soccerway ***** válasza:
valószínűleg a dinamikus kontraszt van rajta bekapcsolva, menüjében lődd ki.
2014. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egészen biztosan a dinamikus kontraszt miatt van. Ha a képernyőn túlnyomó többségben sötét részek vannak, akkor leveszi a fényerőt, hogy a fekete valóban fekete legyen, világos részeknél pedig feltolja a fényerőt. A való életben hasztalan és baromi idegesítő.

Néztem a kezelési útmutatót, de meg nem mondom hol lehet kikapcsolni, nem egyértelmű. Talán a SUPER ENERGY SAVING-et kell kikapcsolni (OFF).

2014. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt csak a monitor gombjaival tudom vagy fel kéne tenni azt a cd-t amit adtak hozzá és windowsból?
2014. aug. 18. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A monitor gombjaival. Ezért próbáltam megkeresni, de nem egyértelmű a szükséges menüpont holléte. Szoftver nem kell, max ha nagyon muszáj mert sehogyan sem sikerül a menüben kikapcsolni.
2014. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!