Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop egyetemre 110 ezer...

|Orfeusz| kérdése:

Laptop egyetemre 110 ezer körül (max.140)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kellene egy laptop egyetemi használatra, ezért fontos a jó üzemidő. Jó pont ha nagyobb (17,3") kijelzője van és jó felbontású, és mindenképpen kell bele dVGA, mert PC nem lesz mellette, TV-re rá lehessen kötni.

Én PC témában vagyok otthon, a laptopokhoz nem értek annyira, de eddig az ASUS X751MD-TY027D néz ki a legjobban. Szerintem a Celeron proci is megfelel, mert alacsony fogyasztású (de javítsatok ki ha tévedek).

Felhasználást tekintve szövegszerkesztés, internet, torrent, TV meghajtása várható de azért jó ha van benne egy kis tartalék.

Bárminemű segítséget szívesen veszek!



2014. aug. 19. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ha tudtok még linkeljetek Dell / ASUS / Lenovo notebookokat.
2014. aug. 19. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Asust inkább ne. De nem értem ilyen felhasználásra miért kell dVGA.
2014. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha becsúszik egy 3d modellezés vagy célprogram akkor ne hasaljon el. De igazad van, lehet hogy ezt érdemes feladni egy jobb gépért cserébe.
2014. aug. 19. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!