Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég elkaphatam valami...

Nemrég elkaphatam valami vírust egy program telepítése közbe magától felrakott egy internet speed chacker nevű programot amit akár hányszor akarok letörölni ottmarad és a google choromeba berakott egy csomó hirdetést mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 14:50
 1/5 soccerway ***** válasza:

Magától semmit nem rak fel, csak oda kell figyelni mit engedsz neki.

[link]

2014. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen hülyén fogalmaztam nem magától hanem egy program telepítette fel vagyis valami hasonló. ez az amit linkeltél hogy lehet letörölni ? mert már a vezérlőpultba próbááltam letörölni de nem történik semmi se
2014. aug. 22. 15:12
 3/5 soccerway ***** válasza:
akkor töröld le kézzel, a linken ott van a telepítési helye.
2014. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
felét kiengedte töröloni. böngészőre tudtok mondani valami okoságot hogy a hirdetés ne jelenjen meg ?eddig még nem voltak felrakva ezek a programok addig nem vol ilyen bajom
2014. aug. 22. 18:01
 5/5 soccerway ***** válasza:
adblock edge bővítmény
2014. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!