Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya prioritási problém...

Haldyr kérdése:

Videókártya prioritási probléma. Hogyan kell beállítani a laptopon hogy, az erősebb videókártyát használja?

Figyelt kérdés

Van egy ASUS g56jr laptopom és minden játékhoz az

Intel 4600 HD-t akarja használni pedig egy jóval erősebb Geforce gtx 760m-is van benne. Driver a legfrissebb, fent van a Geforce experience is.Megpróbáltam már letiltani az intel videó kártyát de az sem segített.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 23. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biosban letudod tiltani ?
2014. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :S Végig néztem a BIOS-t de nem találtam olyat hogy, kioszthatnám a prioritást vagy hogy, letilthatnám az intel videókártyát
2014. aug. 23. 12:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes... elvileg ezt nem kellene állítgatni, hanem automatikus át kéne állnia. Hirtelen driver problémára gondoltam, de azt írod, h a legfrissebb. Az op rendszered Win7 vagy 8?
2014. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos erre a laptopra csak windows 8 ra vannak driverek ... legalábbis az asus.hu-n nincs más Operációs rendszerre driver.Pont ezen akadtam fel én is ... amikor úgy érzi kevés az intel akkor kéne át váltania.Igazság szerint ez az első laptopom eddig mindig asztali gépem volt és ilyen problémák azzal nem voltak.Próbáltam elvenni a energia forrásokat az inteltől azt remélve hogy akkor átvált a Geforce ra de akkor még kevésbé mentek a játékok.A poén az egészbe hogy egyszer a world of tanks-ot sikerült optimalizálva elindítani a Geforce experience programmal és gyönyörűen full grafikán ment fix 40 fps-el.És amikor másnap bekapcsoltam a gépet és ugyan ezt a módszert használtam megint az intellel indította és csak minimumon nem szaggatott ...
2014. aug. 23. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld meg ezekkel a driverekkel. Elvileg ahoz van.

2014. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek fel vannak rakva :S
2014. aug. 23. 13:46
 7/13 anonim ***** válasza:
intel hd driver fel van rakva?Ha igen töröld le.(nem tudom ,hogy menni fog e csak egy tip)
2014. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5ös vagyok: ezek Win7es driverek :) Vagyis ha rámész a Downloadsra, akkor van Win7es, meg Win8as driver is ott. Próbáld meg Win7el.


7es: az a baj, h a win8 felrakja az intel drivert. Azaz hiába törli le, az újraindítás után megint felteszi magától. Sőt, szerintem a 7 is

2014. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben le tudod tiltani?
2014. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Letiltottam de utána akármit indítottam el konkrétan 1 fps-em volt ... nem tudom mit használt de biztos nem a Geforce-t. Azt is próbáltam hogy letöröltem az intel driveret de az se volt megoldás :(
2014. aug. 23. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!