Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma oka?

Mi lehet a probléma oka?

Figyelt kérdés

Leszedtem a gépház fedelét, és kitisztítottam a gépházat, mivel nagyon poros volt. A processzort is kivettem (az is poros volt), majd ugyanúgy visszatettem, vissza is szorítottam.

A probléma a következő: a bekapcsológomb megnyomása után elindul a ventillátor, azonban sem a gép elején található piros/zöld LED nem világít, sem a szokásos pittyenés nem hallható. A VGA kábellel összekötött monitor nem észleli a jelet (no signal). Lehetséges, hogy egy-két kábel meglazult a takarítás közben?

A gép amúgy egy régebbi típus, tegnap még porosan ment, bár nagyon lassan, ezért takarítottam ki.



2014. aug. 25. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pl ezért nem szeretem ha takarítanak... ...de néha tényleg muszáj... ...nálam a takarítással azt értem el, hogy 3-4 fokkal még csökkent a processzor és a videokártya hőmérséklete... :-)


Én úgy vagyok vele, hogy ami elromlott, az már csak jobb lehet... :-) (vesztenivalód nincs) ...azaz szedd szét mégegyszer, és hátha a második összerakás alkalmával rájössz, hogy mit nem oda kötöttél ahová előzőleg... :-)

2014. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HUN_Sector ***** válasza:
A 4 pines tápkábelt jó helyre kötötted vissza?
2014. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az indito gomb jol bevan kotve? Probald meg a reewet gombal elinditani! Meg volt ilyen eset!
2014. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az indito gomb jol bevan kotve? Probald meg a reset gombal elinditani! Meg volt ilyen eset!***
2014. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a probléma forrását megtaláltam.
2014. aug. 25. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!