Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptopot ki lehet tisztíta...

Egy laptopot ki lehet tisztítani házilag vagy jobban megéri szervízbe elvinni? már kb másfél éves és még nem lett kitisztítva a belseje, a játékok is szaggatnak rajta, gondolom ennek köszönhetően, ha kitisztítják, az sokat javít a minőségen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sűrített levegővel, vagy jó tüdővel ki lehet fújni belőle a por nagy részét, azzal többnyire megoldható a probléma.
2014. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha kicsit is értessz hozzá és már NINCS GARI,akkor te is kipucolhatod.Ha jól tudom,szétszeded ugrik a gari.Nem minőségen javít,hanem hőmérsékleten.
2014. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha értesz hozzá esetleg. De én egyébként nem ajánlom, ha egyébként nem szoktad szétszedni a gépedet. Plusz a garanciával tényleg vigyázni kell.

De ha nincs is garancia akkor is érdemes szakemberekre bízni. Nálunk 2000-2500 ért tisztították ki néhány éve egy kisebb laptop szerviz üzletbe. (ne valami drága helyre vidd) Ennyit sztem megéri kifizetni egy évben egyszer, hogy ne kelljen utána aggódnod, ha valamit elrontasz benne.

2014. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!