Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezzel a konfiggal...

Szerintetek ezzel a konfiggal kihúznám 7-8 évig?

Figyelt kérdés

akarok egy olyan gépet amire legaláb 7-8 évig nem kell költeni és minden elfut ultra beállításokon. maximuma a procira meg annak a pasztázására mert gondolom 7-8 év mulva elavult lesz.. így összeállítottam egyet bárki tud bármiből egy kicsit is jobbat vagy minőségibbet várom a segitségét.


Alaplap: Asus Rampage IV Extreme LGA2011


Processzor: Intel Xeon E5-1660V2 3,7ghz LGA2011


VGA: 2x Geforce GTX Titan Z Sc 12gb 768bit DDr5


Táp: Zalman ZM1250 Platinum 1250W (moduláris)


RAM: Kingston 32gb DDr3 2400Mhz 4x8gb


SSD: IBM 320gb SSD 46M0878


HDD: Seagate 5TB 7200rpm Sata 3


OM: Life on IHB S312-31 Blu-ray író-olvasó DVD író-olvasó


Processzor(víz)hűtés: Enermax Liqtech 240 ELC-LT240X-HP


RAM hűtő: GEIL EVO Cyclone 2


HDD hűtő: Artic HC01


Hangkártya: Focusrite Forte


Ház: Cooler Master Silencio 550


egyébként ezekhez van már egy Samsung UE48HU7500 1000hrz-es led-es 122cm-es ultrahd-s tvm

valamint egy Canton DM 2 Aktív hangfal és egy Sennheiser HD-800 füles (emiatt a jó hangkártya)


tehát ha valaki tud bármilyen segitséget nyujtani hogy ezen a konfigon még mit javitsak az irjin előre is köszi :)


2014. aug. 26. 01:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
jó belátom hogy nem sokáig húznám ezekkel márcsak a directx miatt sem és tény hogy hülyeség volt a xeon procit egy gamer pc be beletenni de egyáltalán nem csak a legdrágább dolgokat választottam ki, hanem részletesen mindent összehasonlítottam de mind1 ne higyétek el csak próbáltam összerakni a lehető legjobb gépet és azt kértem ha tudtok jobbat akkor irjátok le vagy irjatok egy teljesen uj konfigot ,de mindenki csak azt irta hogy minek ilyen drága meg hogy felesleges ..,de akkor irjatok egy olyat ami mindent elvisz ultrán és nem kell pár hónapon belül lecserélni
2014. aug. 26. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!