Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ps4 vagy gép tuning? Többi lent.

Ps4 vagy gép tuning? Többi lent.

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy vegyek egy ps4-et vagy újítsam fel a következő pc-t:

processzor:AMD A-8 5600k.

videókártya:Radeon HD 7560D integrált.

memória:8gb ddr5 a tipust nem tudom.

alaplap:asus fm2a85-v pro.



2014. aug. 26. 09:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és a gép újjításra annyit szánnák mint ammennyibe a ps 4 kerül.
2014. aug. 26. 09:36
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Azt a PC-t nem felújítani kéne, hanem kompletten cserélni.

Ha csak egy PS4 árát tudod rászánni, talán jobban is jársz vele. Ha van pénz erős gépre, akkor most szerintem az a jobb megoldás.

2014. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ja és értelmes válaszokat akarok nem olyanokat mint az előző kommentelő.
2014. aug. 26. 09:48
 4/16 A kérdező kommentje:
kösz a választ akk veszek egy ps 4 et.
2014. aug. 26. 09:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Istenem ,ennyi eszed van ,hogy vagy konzol vagy gép ?El kéne dönteni ,hogy akarsz-e játszani olyan játékokkal amik pc-re vannak csak !Azt is el kéne dönteni ,hogy van-e pénzed játékokat venni !! 2 Kérdés amit fel kell tenni és ha válaszoltál rá akkor már is tudod !!
2014. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Én semmire sem mondanám hogy szar... :-)


Döntsd el, hogy csak játszani akarsz, vagy más dolgokat is szeretnél... ...bár netezni a PS4-en is lehet, csak érdekes... :-)


...ha csak játszani akarsz, akkor menj át valamelyik játékgépre, az XBOX sem szar, annak ellenére, hogy sokan szidják a Microsoft-ot... :-)


Ezután nézd meg, hogy vannak-e az adott játékgépre olyan játékok, amivel játszani szeretnél... :-)


Esetleg nem árt utánnanézni, hogy a megvásárolni kívánt játékgép chip-elhető-e, azaz kalózmásolt játékok futtathatóak-e rajta, mert ha nem, szerintem a gatyád is rámegy a 10-20 000 Ft-os játékcsodákra... :-)


Ha meg úgy döntesz mégis a számítógépnél maradnál, akkor elsőbb vegyél valami nVidia videokártyát, a PS4 árán már tudsz is egy jófajtát...


PS4:

[link]


Videokártya:

[link]


Persze vehetsz fele ennyi pénzért is, akkor még maradna pénzed egy új processzorra is, talán az alaplap is beleférne...

2014. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem pénzileg még így is géppel jársz jobban. Oké egy normális konfig dupla annyi, de PS/Xbox játékok darabja 13-18k-ba jön. Míg pc-n lényegében a tört verziót leszeded netről nagy többségében. Meg ősziontén, én két éve vettem pc-re egy játékot azóta bőven elvagyok vele, ps-en ezt nem igazán tudtam megcsinálni. Egyetlen jó ps4-es vételem nekem a The Last of Us volt, az elég epic kis game.
2014. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Normális konfig dupla annyi ? Egy olyan teljesítményű gépet összedobsz ugyan annyiért mint amennyi a ps4 !! ÉS spórolsz a játékok árán !
2014. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Van 8gb ramod, és egy viszonylag jó apu-d. Az apu proci része nem is vészes, úgyhogy csak egy vga kellene, esetleg nagyobb táp(nem írtál)
2014. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tomposrobi ***** válasza:
57%

szerintem nezzuk meg pontosabban

egy ps4 hivatalosan van egy 150-160ezer ft

egy pc pedig:

a kartya: [link]

proci: [link]

a tobbi kb 50-60 ezer forint max

Szoval ps4:150-160 ezer,Gep:170-180ezer de hamar megterul

tudom a proci amit mondtam az jobb de nem baj :D

2014. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!