Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a nyomtatót?

Figyelt kérdés

Eddig nem szoktam nyomtatni, de most a suliba kelleni fog. Haverom felajánlott egy Epson FX-1000 mátrixnyomtatót 2000 Forintért. Elég olcsónak tűnik. 500 Forint körül van bele a festékszalag, ezt még a zsebpénzemből is tudnám finanszírozi. Néha 1-2 oldalas házi feladatokat, dogákat nyomtatnék rajta, kép nélkül.

Megéri megvenni szerintetek?



2014. aug. 26. 20:51
 1/8 soccerway ***** válasza:
előbb nézd meg hogy milyen minőségben nyomtat szerintem :)
2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem egy mai csirke már az biztos :D Ha csatlakoztatni tudod a gépedre és találsz hozzá drivert (ezeket mindenképp ellenőrizd!) akkor vedd meg, első nyomtatónak pont megfelel - ha meg nagy tételben kell nyomtatni, arra keress más megoldást.
2014. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elhozta délután, beüzemeltük, kipróbáltuk, részletesen mindent megmutogatott, szalagcsere, karbantartás egyéb. Szöveget szépen nyomtat. Ja és lehet mögé rakni indigót :D

Holnapra ígértem választ.

2014. aug. 26. 20:58
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja driver nem is kell hozzá, az XP-ben benn van. Az Epson weboldala szerint Win7-tel is kompatibilis.

Ezek tükrében?

2014. aug. 26. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg. Használat szempontjából néha még jobb egy ilyen mátrix, mint a hasonló árban beszerezhető tintasugarasak. Persze egy profibb tintásat vagy egy lézert nem ver, de elég jó így is.
2014. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvettem, szuper. Amúgy kb mennyit lehet nyomtatni egy szalaggal?
2014. aug. 27. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Max. párszáz oldalt.
2014. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor az nekem kb. 35 évig lesz elég.
2014. aug. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!