Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnatok segiteni gaming...

Tudnatok segiteni gaming monitor vasarlasban 100hz feletti es max 2ms el kellene?

Figyelt kérdés

Konkretan mar neztem egy monitort de pont ezt a tipust nem talalom a neten igy nem tudom mik a specifikacioi.

[link]


Max 50-60 e forintom lenne ra,ezert is gondoltam, h hasznaltat nezek... koszonom a segitseget


2014. aug. 27. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem találod az adatait a monitornak?

Ha ez a bajod akkor nincs gond, mivel 2mp alatt megtaláltam.....

[link]


2ms válaszidő

120Hz

3D

A gépigényét meg nézd meg, magad.

2014. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kategóriában jó, de azt vedd figyelembe, hogy csak a TN panales monitoroknak van ilyen kis válaszideje, nem igazán adnak élethű képet - tehát ez tényleg csak játékhoz alkalmas, egy film vagy kép már nem lesz rajta valami egetverő látvány (a többi 50-60.000-s monitorokhoz képest legalábbis semmiképp).
2014. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elso valaszban leirt tipust en is megtalaltam de az elado szerint ez sima vg236 es nem H. Ezert nem is ertettem...na meg h egyaltalan meger e annyit!? A masodik valaszt koszonom sokat segit majd a dontesben. Esetleg,ha valaki tud ilyen tipusu monitorokat irhatnatok parat amik jok erre a celra es az aruk sem veszelyes... koszonom!
2014. aug. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!