Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leesett az okostelefonon, mit...

Leesett az okostelefonon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leejtettem a fly okostelefonomat kb. 45 centi magasból a padlóra, kiesett a tokból amikor felemeltem. Látszólag semmi baja, semmi repedés vagy hasonló, működik is, de én nagyon aggódok, nyilván nem tett jót neki. A kérdés az, hogy nem sérülhetett meg valamilyen chip vagy nyomtatott áramkör, esetleg vezeték vagy akármi, amitől még működik a telefon,de nem úgy mint előtte, nem olyan jól vagy, bármikor elromolhat, nem nyújt esetleg rosszabb teljesítményt. Tehát okozhatott ez olyan károsodást, amitől nem romlott el a telefon, de nem olyan mint előtte. Okozott ez bármilyen károsodást? Légyszives válaszoljatok, nagyok fontos ez a számomra.

2014. aug. 27. 20:31
 1/4 anonim válasza:

Ha a képernyön nincs sérülés nincs mitöl aggódj mert nagyon ritka ,hogy a chipek vagy hasonlók romoljanak el az eséstöl.

Ilyenkor általában ha nem sérül a képernyö akkor a sem telefon sérült meg.A legyakoribb probléma ,hogy betörik vagy megreped a képernyö és gajra mennek az érzékelök,de ha nincs irányitás beli probléma nincs mért aggódnod

2014. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez biztos, mármint az, hogy a chipek nem sérülnek, elég sok olyan esetről hallodtam, hogy miután leesett nem tört el, de lefagyott. Arra gondolok, ha le tud fagyni egy eséstől, akkor a belső alkatrészek esetemben is megsérülhettek. Mit gondolsz?
2014. aug. 27. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A víz az alattomos dolog, vízbeejtés után lehet, hogy működik, majd csak pár nap múlva teszi meg a víz a hatását. Leejtés esetében ez nem valószínű. Ha nincs látható jele annak, hogy valami tönkrement (pl. betört a kijelző), akkor rendszerint a későbbiekben semmi baja sem lesz a telefonnak.
2014. aug. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm, kicsi megnyugodtam.
2014. aug. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!