Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi különbség a drága és az...

Mi különbség a drága és az olcsó hdmi kábel között?

Figyelt kérdés

Pl.


[link]


[link]


2014. aug. 27. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyártási technológia és a nyersanyag minősége
2014. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
érdemesebb a drágábbat venni?Szebb lesz tőle a kép?
2014. aug. 27. 22:13
 3/5 hypno ***** válasza:
Nem szebb lesz, hanem például eljut az az adatmennyiség egyik készüléktől a másikig megfelelő idő alatt, ami mondjuk egy fullHD film progresszív megjelenítéséhez szükséges.
2014. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:
Ha már megvetted, úgyis mindegy. Használd amid van, aztán ha nem megy a bringa, akkor vegyél egy jobbat.
2014. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olcsót nem éppen éri meg megvenni sokszor, nálam szerelés közben megtört, ellenben egy drágább Hama konkrétan akkor sem hibásodott meg, amikor véletlenül rátoltam úgy a falra, hogy 95°-ban elhajlott, és elég erőteljesen neki volt nyomva.

Meg persze észrevehetően folyékonyabb lett a kép - bár ez utóbbit lehet, hogy csak beképzeltem, nem vagyok benne biztos. Azért nekem jobbak tűnt.

2014. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!