Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik gépház néz...

Szerintetek melyik gépház néz ki a legjobban?

Figyelt kérdés

1.) Neked melyik gépház tetszik a legjobban?

2.) Neked melyik gépház tetszik a legjobban, ami max. 25e Ft?

3.) Neked melyik gépház tetszik a legjobbam, ami max. 25e Ft, alsótápos, belefér egy 28.4 cm-es VGA, jó a hűtése, lehetőleg gyárilag, van rajta előlapi USB 3.0, és sima ATX ház?


2014. aug. 28. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem Corsair 350D ablakos.


Igaz 29 ezer,de én ha beledöglök is azt veszem.(mATX)

2014. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BM-Striker ***** válasza:
Fractal Design Define R4 (26k)
2014. aug. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Thermaltake Chaser A41 (PCX-en 24k) Ha nem zavar, hogy nem az előlapon, hanem a tetején vannak az USB-k, akkor jó lesz :) Pici hátrány, hogy az előlapon csak USB 3.0 van, de abból 2 db... vagy 13k-ért Chieftec Libra LF-02B-OP, ami ugyanezt tudja, csak USB 2.0 is van az előlapján (nem a tetején, középtájt) és picit más a belső, mondjuk kábelmenedzsment így is kifogástalan. Hátrány még, hogy csak előlapi porszűrő van benne, a Thermatake mindenhova juttatott.
2014. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még! :D


//Milyen hülyeség már, hogy idáig biztos voltam benne, hogy Zalman Z11 lesz, de ahogy meglátom ezeket, elég gyorsan változik a véleményem, csakhogy hozzászólásonként :D

2014. aug. 28. 09:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ugyanúgy vagyunk, kedves kérdező, ugyanebből indultam ki én is, és eközött a kettő között vacillálok, még kérdést is írtam ki rá, de még nem válaszoltak >.> (előző vagyok) Eddig melyik tetszik a legjobban?
2014. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

USB 3.0 visszafele kompatibilis, nem szempont...


Nekem a Thermaltake és a Z11 közül az utóbbi tetszik jobban, de ez ne befolyásoljon :D - bár a Z11 nekem gyorsan kimegy a képből, ha nézegetem az Obsidian vagy Carbide seriest...

2014. aug. 28. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A Chieftec-kel mi a problémád?
2014. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem? Legfőképpen, hogyha ugyanarról beszélünk ( [link] ), akkor egy random 2 kilós műanyag izé.
2014. aug. 28. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanarról beszélünk, igen... Nos, a közös gép itthon ebben foglal helyet, és nem műanyag, ezt állíthatom, nem is olyan könnyű darab, nagyon is jó minőségű :D Viszont fogok építeni sajátot, azért szól nekem is kicsit a kérdés :)
2014. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!