Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a gépemnek?

Mi baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés

fuji siemens amilo l27.

és pár hete olyat csinált,hogy nagyon belassult,az egér kurzor szaggatott nagyon,meg egy óráig nyitott meg valamit.

ezért reseteltem. de még rosszabb lett,mert már be se jött a rendszer (win 7) hanem angol szöveg,hogy operating system not found. hiába indítottam újra,mindig ez a szöveg jött elő. ezért megkértem egy ismerősömet,hogy tegye fel újra a cuccokat. ő azt mondta a merevlemezzel van gond,én nem értek nagyon hozzá,de leírom a tüneteket,meg hibákat,hogy ez alapján hátha valaki megtudja mondani,hogy más is lehet esetleg a hiba okozója.

én nem szoktam káros dolgokat telepíteni gépre,programokat játékokat stb. évek óta csak filmek meg képeim vannak gépen,nem is nagyon használom.

minden jól működött eddig. de amióta pár napja újra lett rakva,rohadt lassú minden rajta. netezni lehet csak normálisan. de ha megnyitok egy mappát akkor fenn a zöld csík,normál esetben betölti a mappát meg a tartalmát pár másodperc alatt,nekem viszont percekbe telik megnyitni egy zenét,vagy képet. és nem is mindig sikerül,mert ha például letölteni akarok közben filmet,leáll a motor hangja egy pillanatra,ami addig pörgött normálisan,majd kék képernyő egy pillanatra,és újra indul a gép. és ezt naponta többször is csinálja. 6 éves a gép amúgy. semmi sincs benne új,minden azóta van meg amióta vettem. netezés közben nincs gond. de filmeket nem mindent tölt le. torrent oldalakról például gyakran csinálja,hogy elindul szépen a letöltés,majd kb 5 %-nál újra indul a gép,és mikor betölt újra a rendszer már nincs is a torrent kliensben a fájl. nem értem,mert régen ilyen jellegű gondok nem voltak.


2014. aug. 28. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Tedd fel a HD sentinelt, (hdsentinel.hu), és mutass egy screenshotot a merevlemez adatairól!
2014. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!