Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik mai nyomtatót a legolcs...

Melyik mai nyomtatót a legolcsóbb fenntartani?

Figyelt kérdés
Tudnátok tippeket adni, kérlek? Elég a fekete-fehér is. Kis mennyiségű itthoni nyomtatásra szeretnék egyet, de nem akarok sem egy milliósat megvenni, sem olyat, amibe 20.000 a patron. Szerintetek melyik éri meg a legjobban?

2014. aug. 28. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Fekete-fehér lézer legyen, jó nagy tonerrel, amibe fillérekbe kerül az eBay-en a chip, meg a por.
2014. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki valami más jellegű megoldással? :D azért köszi
2014. aug. 28. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, nézz körbe, hogy adott nyomtatóhoz milyen patronok, és milyen után gyártottak vannak.


Nekünk valami olcsó Epson van, 1-1,5 ezerért vettünk bele utángyártott partont. HP nyomtatómba valami 8 ezer a gyári patron, de után töltöttet lehet szerezni szintén 1-2 ezerért is.

2014. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Epson vált be nekem a legjobban, 300 ft az enyémbe az utángyártott patron. Szóval nézd meg a nyomtatókat amit kapni lehet és nézd meg mennyibe kerül a patron hozzá. Így válaszd ki a megfelelőt.
2014. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fekete-fehér lézer nyomtatónál biztos, hogy nem fogsz gazdaságosabbat találni! Nem véletlen, hogy minden cégnél ilyeneket használnak, ahol sok a dokumentum nyomtatás.

Maga az alapgép valamivel drágább. Kb. 20 pénzért már kapsz egy epsont, aminek a gyári tonerjével kinyomtatsz kb 1000 oldal dokumentumot, vagy még többet. Ezt próbáld meg egy tintapatronossal megcsinálni.

2014. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Még nem vetettem magam bele olyan mélyen a témába időhiány miatt, de egyenlőre én is az Epsonokkal szemezgettem. Viszont párszázas patronokat egyenlőre csak a régebbi, már nem kapható típusokba találtam. Ez az utángyártás következménye vagy a ma kapható fajtákba már tényleg csak párezreseket lehet kapni? Mondjuk 1000 oldalaknál még az sem drága.
2014. aug. 29. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Tintapatronnal 1000 oldal felett nyomtatni maximum ipari nyomtatóval fogysz. Egy epson laser chipje 2200 oldalnál egyszerűen letilt, pedig még van por a tonerban.
2014. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!