Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha elsül az alaplapom 2 hónap...

Ha elsül az alaplapom 2 hónap után, garanciális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegyük fel, hogy megvettem az alkatrészeket, összeszereltem, működik a gép, majd 2 hónap múlva szétszerelem, majd összerakom de nem voltam földelve és elsül az alaplap, akkor kicserélik/megjavítják ( 2-3 év garancia van ) ha nem, akkor valami mesét, hogy kicseréljék, mert az első fél évben nekik kell bizonyítaniuk, hogy én basztam el, ezt tudom a tanárom mondta.

2014. aug. 30. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 0 az esélye na jó, 1/1000. Kötelesek kicserélni, ha a garancia jó :) Időigényes sajnos
2014. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell nekik semmit bizonyítaniuk fél éven belül sem. Amúgy vissza fogják venni, de ha lehet ne áruld el nekik, hogy te b>sztad tönkre.

G.

2014. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó pár gépet szétszedtem és összeraktam már antisztatikus csuklópánt nélkül, de mégy egyiknek se sült el az alaplapja emiatt.
2014. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kicsi az esélye ennek, ne mis írtam, hogy így van, lehet, hogy csak elbasztam valamit, nem vagyok egy nagy szaki, ma viszem szerelő ismerősömhöz, csak felmerült bennem, hogy ha ez a hiba akkor kicserélik-e, de köszönöm mind a 3 választ! :)
2014. aug. 30. 13:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és az utolsónak annyit, hogy én balpénisz voltam és a radiátort sem fogdostam 2 percenként, mert állítólag azt kellett volna... na de remélem jó lesz. :)
2014. aug. 30. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ilyen munkálatokat célszerű műszálas cuccokat kerülve, földelt anyag megérintése után csinálni.

G.

2014. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tanultam belőle, remélem minden rendben lesz! :)
2014. aug. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!