Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A felsorolásból melyik gépet...

A felsorolásból melyik gépet a legérdemesebb választani? Alap felhasználásra (munkára, internetezésre, filmezésre stb. ) használnám.

Figyelt kérdés

[link]


Az ár egyelőre mindegy.



2014. szept. 1. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem: Lenovo ThinkPad Edge E531 N4IDUHV
2014. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Toshibát vagy a HP-t választanám ennyi alapján.


Érvek a Toshiba mellett:

A felsoroltak közül a legkönnyebb (karöltve a HP-vel).

Az árban benne van egy jogtiszta Windows, ami előny lehet, ha még nincs.

A proci nem gyengébb a Thinkpadnál, is mivel játékról nincs szó, az IGP elég is lesz.


A HP:

A másik legkönnyebb gép.

A merevlemeze ennek a legnagyobb.


Bár ha hurcolni kell, még ezeknél is könnyebbet választanék és minőség terén egyik esetében sem vagyok meggyőzve, de szerintem nincs is lényeges különbség köztük.

2014. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos a hordozhatosag?
2014. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, majdnem minden nap magammal kell vinnem.
2014. szept. 1. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az akkumulátor üzemidejét is nézzétek. Érvek a lenovo mellett: Van szabad memóriafoglalat (később jól jöhet). Több az usb3 és alig nehezebb és nem a szutyok win8-at sózzák rád a gép árába beleépítve, hanem te döntheted el mit szeretnél rárakni. Arról nem is beszélve, hogy a lenovoról sokkal több pozitív visszajelzés jött (felém) mostanában.
2014. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha minden nap hurcolászod, ezeknél is könnyebb gépet keresnék. Nekem egy specifikációi szerint 2,1kg-os Lenovo van, de ha egész nap nálam van, azért azt megérzem.


Én egy i5-ös HP ProBook 430-cal szemezek, az a másfél kilójával már egész jónak tűnik. Esetleg később egy SSD-vel megtámogatva.

2014. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy acert használok (pehelykönnyű) viszont ez a tartósság rovására is megy. A súlyon sokszor a fém alkatrészeken történő spórolással csökkentenek és ez néha meglátszik a minőségen.
2014. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!