Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy új számítógépet akarok...

Gábor-92 kérdése:

Egy új számítógépet akarok össze rakni játékra, ezeket néztem ki:AMD FX 6300 3.50GHz Cache:6mb magok:6 foglalat: Socket-AM3+. SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC:GPU 1050Mhz videó memória: 2GB gddr5 128-bit 6000 MHz. Ezekkel hogyan futnának az új játékok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mennyid van egy uj gepre es mi kell?
2014. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 HUN_Sector ***** válasza:
Mennyi ramod van a gépben?
2014. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez a processzor 25K a kártya pedig 35k ár/érték arányban nem találtam ezektől jobbat ha viszont tudtok írjatok,ramot egyenlőre 1db 4GB 1866MHz veszek majd később pedig még 1 et pluszba,a processzor sztem nagyon rendben van vehetnék persze fx8320 de árban sokkal többb teljesítményben pedig csak egy "kicsivel" vel jobb amiért ne mfogok plussz tizen ezreket fizetni.Nincs konkrét összeg amit a gépre szánnék de úgy gondolkozok hogy minél jobbat minél olcsóbban,ha esetleg van valakinek ien proci vagy videó kártya várom a tapasztalatokat,és alaplapot is írhatnátok mert fingom sincs hozzájuk,előre is köszi a válaszokat.
2014. szept. 2. 12:08
 4/14 HUN_Sector ***** válasza:
0%

AM3+as alaplapból elég egy belépő szint.

A 6 magos proci papíron nagyon jól néz ki, erősnek fest, de 4 magot sem használnak ki még várhatóan évekig a játékok. Általában max 2 magra optimalizálják őket, ami esetleg 4 magot használ, ritka, mint a fehér holló.

A ramból 8 gigával indíts, ez fontosabb.


A kártya mediumon-highon viszi a mai cuccokat, pár évre elég lesz, ha tudsz kompromisszumot kötni (tehát a 2015-16-ban megjelenő játékok már pl .csak mediumon futnak majd 1680-ban).

2014. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,igazad van én is így gondoltam a procival és a videó kártyával kapcsolatban ,processzorból viszont ettől jobbat úgyan ennyi,vagy max kicsit több pénzért nem tudtam találni.A videó kártya teljesítménye nekem meg felel,ami ettől érdemlegesen erősebb lenne az viszont min 15 ezerrel drágább,sztem butaság ennyit költeni azért hogy egy kicsivel jobb legyen pár ujab játék grafikája.
2014. szept. 2. 12:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Alaplapnak Asus M5A97 R2.0

Ram CL9 legyen!

Milyen HDD-t es tapot nezztel ki?

2014. szept. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A FarCry3 például nem mai játék, de ha megnézitek egy 8 magos (4modulos, modulonként 2 szálas) FX-en, akkor azt veszitek észre, hogy gyönyörűen használja mind a 8 magot... :-)
2014. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"AM3+as alaplapból elég egy belépő szint. "


??

2014. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 HUN_Sector ***** válasza:
8: értem ezalatt, hogy egy átlagos árú am3+-os deszka bőven elég, nem kell a 40000-es kategóriából válogatni, 20 körül már nagyon jó tulajdonságokkal bírót kaphat.
2014. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ram-ot úgy tudom hogy 1866Mhz et illene bele raknom de nem értek se a ramhoz se az alaplapokhoz szóval lövésem sincs hogy mi az a l9-es ram,de persze olyat szeretnék ami teszi a dolgát rendesen és meg fizethető árban van,és ha tudtok ettől a videó kártyától és procitól jobbat naggyából ugyan ennyi pénzért akkor várom a tippeket
2014. szept. 2. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!