Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A külső hdd-n hibás szektoroka...

A külső hdd-n hibás szektorokat ír ki az EVEREST, mennyire kell komolyan venni ezt a hibát?

Figyelt kérdés

Pontosan ezt:


A lemez felületén található 1459 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsőben romlott.

Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.

Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.


Javasolt az adatok azonnali mentése az adatvesztés elkerülése érdekében.



Most lesz 4 éves a hdd,szóval 1 éve lejárt a gari,úgyhogy az kilőve,de mennyi időm lehet még vele? Ha nem túl hülye kérdés....


2014. szept. 2. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem max. 1 év.

De akár már holnap tönkremehet.

Én lementeném az adatokat minél előbb...


Aztán szétszedném, mert még nem szedtem szét merevlemezt :)

2014. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:

Ha beteszed a szekrénybe és 10 év múlva előveszed, akkor is 1459 hiba lesz rajta (feltesszük, hogy addig nem él át egy atomvillanást).

Ha kicsit megrázogatod, lehet hogy 5 perc után beadja a kulcsot.

Ments adatot és használd ajtótámasznak!

2014. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen mentsd az adatokat én is jártam így külső vinyóval. kicsit rosszúl tud esni :(
2014. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem,és az lenne még a kérdésem,hogy én mindig 3,5" külső tápos hdd-ket vettem,viszont nem tudom,hogy a 2,521 is elviszi a hd/blu-ray filmeket pl. tv-hez kötve? Nem fog akadni?

Olyanra gondolok,ami 15-20Gb-os,mert feleslegesen nem szenvednék akkor a sok táppal,mert csak a helyet foglalja az is.....

2014. szept. 2. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!