Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma voltam 4 számítógépes...

Davyd921 kérdése:

Ma voltam 4 számítógépes boltba kettőbe azt mondták hogy újonnan vásárolt CPU-ról le kell szedni a hűtő pasztát, kettőbe meg nem ilyenkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés

AMD Fx6350 3.9 Mhz CPU lesz.

Új procinál kellesz-e Biost frissíteni.


2014. szept. 3. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ajánlott leszedni és sajátot rakni, mert az isten tudja mit tettek rá és mennyi ideje állt a boltban.


Ha támogatja a lapod a CPU-t, akkor nem kell BIOS frissítés. Ha csak úgy támogatja, hogy frissíted, akkor értelemszerűen kell. Nézz utána.

2014. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Első. Ha leszedi a gyári pasztát, és valami taknyot tesz rá, akkor ugrik a gari ha kiderül.


Kérdező te pedig ahol azt mondták, hogy szedd le a gyári pasztát, ott kérd el a panaszkönyvet, mert attól a perctől kezdve amint te kened be valamilyen takonnyal, és baja lessz, a képedbe fognak röhögni!

2014. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a baromság?


Újonnan vásárolt BOX CPU-nál nincs is semmi paszta a CPU-n,az egy lezárt műanyag dobozban van.


A hűtőn viszont gyárilag van egy hőátadó anyag,ami bőven megfelel.


Nem tudom milyen PC boltba voltál te,de szerintem inkább te mondtad el hülyén,mert új CPU-n sehol nincs paszta....

2014. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fercsi23 válasza:
új processzoron nincs alapból gél külön kell venni hozá
2014. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ki ajánlotta neked a 6350-t?


Mert elég szar vétel.

A 6300 ugyanaz.

2014. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ennyi erővel akkor is ugrik a gari ha nem egy szakmabeli ember teszi be a procit persze ha mégis akkor igazolás is kell nem?

ha attól megy tönkre akkor oké hogy ugrik, de ésszel kell csinálni, ne folyjon be minden lyukba hűtőrátét után nem?

2014. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük meg más szemszögből a dolgot.


Adott egy processzor gyártó cég.

Megtervez egy mocskosul bonyolult szerkezete, amiben van majd 1 milliárd tranzisztor, arany, ritka-földfémek, stb.

És mind ehhez a high tech cucchoz adnak valami "ki tudja mit kentek rá" taknyot.

Na de kérem. Azért ezt ti sem hiszitek.

2014. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem kevés gépet raktam már össze, soha nem szedtem le a gyári pasztát a hűtőről (ha gyári hűtő volt, ha nem), de soha nem volt probléma az általam összerakott gépekkel.
2014. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az alaplap CPU Support List-be benne van.


Amúgy én szakember lennék csak már vagy 20 éve nem csináltam ilyet és azért kérdeztem meg tőletek.

2014. szept. 3. 19:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy egy AMD Athol X3 460 CPU + hűtés hozzá 2x2Gb kingmax 1333 Mhz memókártya és egy PowerColor H6570 2gb DDR3 vag-ért mennyi mony kaphatnék
2014. szept. 3. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!