Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a hangfalaknál...

Mi a különbség a hangfalaknál a teljes effektív teljesítmény és az összesített csúcsteljesítmény között?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A különbség hogy egyiknél nagyobbat lehet hazudni mint a másiknál. Szerintem ne ez alapján válassz. Mondd meg hova, milyen célra szeretnéd, mennyit szánnál rá, és ajánlok valamit.
2014. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hangsugárzónak nincs is teljesítménye, hanem elektromos TERHELHETŐSÉGE van, ebből is az RMS talán az értelmes adat.

Ezekkel a wattokkal össze vissza hazudoznak, másrészt ha igaz is lenne, akkor sem a watt határozza meg egyáltalán, hogy mekkorát szól majd, pláne nem, hogy miylen minőségben.

2014. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, ahogy az előző válaszolók írták. Sokan hencegnek azzal hogy 2000 watt dübörög a házban, én pedik kacagok rajtuk, mert amikor meghalgatom, egy élvezhetetlen dolog, de a pohár remeg a szekrényben, nekik ez számít, nem a hangminőség. Az én Dali hangrendszerem 180 watt, és olyan hangzása van, hogy elsírod magad.
2014. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!