Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire számíthatok, ha nem...

Mire számíthatok, ha nem bírják megjavítani a garancia alatt lévő videókártyámat?

Figyelt kérdés
Tegnap vissza vittem a szervizbe, de semmit sem mondtak. HD7870-es vga-ról van szó. Semmi jel nem utalt arra, h befog dögleni. Egyszer csak beszürkült a kép. Újra indítottam, de már láttam, h nem stimmel valami. Csíkos volt a kép, mikor töltötte be a rendszert. Már hozta volna be az asztalt, akkor csak pittyen egyet és újra indul a masina magától. És ezt csinálja folyamatosan ameddig nem kapcsolom ki és indítom el csökkentett üzemmódban. Abban a módban hajlandó bekapcsolni, csak rohadt csíkos és színtelen az egész képernyő. MSI gyártótól van a kari. Remélem bírnak valami kezdeni vele. 15 napot mondtak, h addigra megtudják, h mi a baja és ha bírják akkor meg is javítják.
2014. szept. 5. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Finoman próbáld megmozgatni a videó kártyát ! Lehet hogy csak kilazult.
2014. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs elnéztem, az előzőt nem ide akartam írni !! :) :)
2014. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha garancia idő alatt nem tudják megjavítani, visszaállni a kifogástan gyári állapotokat, kötelességük cserélni vagy ugyan olyan teljesítményű kártyát biztosítani helyette.

Ha ezt se tudják, meg kell neked térítenünk a eredeti vételárat jó magyar forintban, beszámításban vagy vásárlási utalványban.

Ha nem így történne, már mehetsz is az NFH -hoz.

2014. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudják 15 napon belül megjavítani, meghosszabbíthatják 30 napra. HA utána sem történik előrelépés, ragaszkodhatsz egy új kártyához vagy ha már nem lehet kapni, akkor ebben az árban kell, hogy adjanak egy másik kártyát. NEM a teljesítmény számít, az ár!

Azzal járnál a legjobban.

2014. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat. Most megnyugodtam, mivel nem olcsó kártyáról van szó. Úgy járnák a legjobban, ha nem bírnák megjavítani és kötelesek lennének helyette másik karit adni vagy vissza szolgáltatni(téríteni) nekem a vételárat.
2014. szept. 5. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Vételárat nem fog visszaadni, az szinte kizárt, másik kártyát fog adni helyette, árban megegyezőt. Anno a BFG és az EVGA kártyákkal lehetett jól járni, 5-10 garanciákat adtak a kártyákra, sokáig nem cseréltél, azon az áron megkaptad újból a felső kategóriát. Havernak beégett a 4 éves EVGA 8800gt-je, 80-ért venne anno, ennyiért kapott új kártyát 4 év után.
2014. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem is adják vissza a vételárat, akkor azonban adjanak teljesítményben megegyező erősségű kártyát. Ez a 2 kártya árban is egyezik! Pl. Gtx 660 vagy Radeon R9 270X.
2014. szept. 5. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyenem, és az árat nézik, nem a teljesítményt. Én egy pár ezerrel drágább kártyát kértem helyette úgy hogy fizettem a különbséget.
2014. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az is egy megoldás. De én nem akarok fizetni semmit sem, mivel másra kell a pénz. Procit, lapot és ramokat szeretnék cserélni a gépembe.
2014. szept. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!