Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újratelepítettem a gépem és...

Újratelepítettem a gépem és nem tudok internethez kapcsolódni mert nem talál a hálózati adapterhez illesztőprogramot, mi a gond?

Figyelt kérdés
Itt egy kép a hibaüzenetről: [link]

2014. szept. 5. 18:00
1 2
 1/16 P.O.C. ***** válasza:

Le kéne a gyártó oldaláról tölteni, a gépedhez tartozó drivereket.

Egy pár gigás Windows telepítőlemeztől nem várható el, hogy a operációs rendszer mellett, a földön létező százezer különböző hardverhez elemhez illesztőprogramja legyen.

2014. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 pinkpancser ***** válasza:
Drivereket újratelepítés előtt érdemes letölteni. Minimum a hálókártyáét, mert ha az megvan akkor utána a többit le tudod tölteni. Ha pedig így jártál, akkor nézd meg a hálókártya (vagy ha alaplapra integrált akkor azt) pontos tipusát és másik gépen töltsd le a hozzávaló drivert.
2014. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen hálókártya drivert töltsek le tudna valaki segíteni honnan tudjam meg?
2014. szept. 5. 19:48
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom a típusát
2014. szept. 5. 19:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Alaplaphoz kapott lemezen rajta kell, hogy legyen.
2014. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 P.O.C. ***** válasza:

"Nem tudom a típusát"


Ha nem tudod esetleg, mondjuk meg is nézhetnéd nem? Te ülsz előtte, én biztos nem tudom megnézni helyetted.

Ha laptopod van, rajta a van a típus a címkén. Ha meg asztali géped van, rakd fel ezt a programot:

[link]

Ez ki fogja listázni a hardverelemek típusát. A legfontosabb a te szempontodból most az alaplap típusa.

2014. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, rendszer-Hardver-eszközkezelő:ahol kérdőjel azoknak a drajvereit szedd le!
2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Msi az alaplom de nem tudom milyen programot töltsek le. Linkeljetek valamit megőrülök a net hiánya miatt
2014. szept. 6. 19:40
 9/16 P.O.C. ***** válasza:
Van vagy úgy 10 000 féle MSI alaplap, szerinted ez így elég lesz? Akarod te egyáltalán, hogy megoldódjon a problémád? Mert ha igen, akkor jó lenne azt csinálni amit mondtam. Vagy ha nem, vidd inkább szervizbe.
2014. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Msi h61m p20
2014. szept. 6. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!