Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egyszerre van bedugva a...

Ha egyszerre van bedugva a hangfal és a fejhallgató, hogy tudom beállítani, hogy mikor melyik szóljon?

Figyelt kérdés

Ha elől bedugom a fejhallgatót, akkor automatikusan arról szól minden, ha kihúzom, akkor a hangfalról.

A fejhallgatót hátulra szeretném bedugni, mert elől a jack csatlakozó hibás szerintem. Cserélhető kábele van a fejhallgatómnak és több kábellel is kipróbáltam. A bal oldali füles nem szól néha, de ha a csatlakozónál megmozgatom a kábelt, akkor újra működik egy ideig.


Hátul 6 csatlakozó van, ebből 1 a hangfalé és 1 a mikrofoné. A másik 4-be pedig hiába dugom, nem ismeri fel, mint fejhallgató.

Az alaplapom: Ascrock 970 pro3


Remélem van valami megoldás a problémámra.

Előre is köszönöm!



2014. szept. 5. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A kábeled kontaktos, szervizbe vidd, ha tudod, vagy keresd meg azt a pózt, ahol működik, és szigetelő szalaggal rögzítsd. Azért nem ismeri fel gondolom, mert a sound manager-ben nem 5/7.1-re van állítva. Nem hibás az első csatlakozód. A Sound Manager-ben kell kiügyeskedni, hogy hogy szóljanak. Egyébként mi a prbléma abban, hogy nem szól a hangfal, amikor van bedugva fejhallgató?
2014. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!