Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Már tényleg, komolyan nem...

Már tényleg, komolyan nem lehet olyan pici netbookokat kapni, aminek 4-5 órát bír az aksijuk? Voltam bent ma egy laptopos boltban, kinéztem egy kicsi Asust, és azt mondta az eladó, h 2 órát bír ki, és a öbbi kicsi gép is ennyit csak. Most ez komoly?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi számít kicsinek, milyen felhasználás mellett 5 óra?
2014. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én egy 11,6 -osat néztem ma, nekem az úgy olyan jó méretnek tűnt, tökre kézreálltak a billentyűk, pedig rendes laptophoz vagyok szokva. Jegyzetelnék vele órákon.

(a legutolsó félmondaton már egyszer itt kiakadtak páran, szóval mostmár megelőzendő , leírom, hogy másképp nem tudok jegyszetelni, mert nem látom visszaolvasni az írásom)

2014. szept. 5. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mennyiért vennél netbookot?
2014. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HUN_Sector ***** válasza:
56%
Nekem egy Asus eee notim van. Ha wordot hasznalok, akkor 8 órát bír. Ha netezek is, akkor 4,5-5-öt.
2014. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy használt Lenovo X200at, az elég jó bírja.
2014. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Azzal az a baj, hogy ki tudja, hogy hogyan használta az előző tulaj, lehet már nem is megy akksival töltő nélkül a laptop.
2014. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha céges használatban volt, akkor jó állapotban van, vannak ilyen boltok, ahol ezzel foglalkoznak, 55ezer a gép, 15ezer hozzá az új akku, ha nem lennél megelégedve azzal, ami hozzá van.
2014. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!