Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » "Akár 30 napon belül készpénzb...

"Akár 30 napon belül készpénzben kifizetjük ingatlana árát" címszavú hirdetés mit takar? Ez komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon alacsony árat fizetnének,vagy hol a buktató? Hallott már Valaki ilyenről?:o

Bár igaz lenne...

Ez valami más?: [link]


Köszi a felvilágosítást!



#eladás #eladó #bedőlt hitel #ingatlan felvásárlás
2013. febr. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az aprodos hirdetés engem is érdekelne... kár h nem tudom felhivni
2013. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem valós a szám,vagy miért?
2013. febr. 13. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Ferencz Istvánné és társai,immáron sokadszor.


Egyszer már majd csak bejelenti valaki megint, aztán nem preventív lesz a büntije..


[link]


van újra működő honlapja is és (van egy másik .com-os is):

[link]



De helyedbe lehet inkább beszállnék a bizniszbe :-)


Pár ezer forintos beruházás, jól jövedelmező tevékenység.

ingyenes egyéni vállalkozói igazolvány kiváltás,számlatömb párszáz ft, apróhirdetések feladása után kimész, felméred 18000 -ért, hazamész 10 nap múlva küldesz egy mailt, hogy nem felelt meg a (különben nem létező) befektető csoportnak. Esetleg ha biztosabbra akarsz menni és hitelesebbnek tűnni, akkor egy ingatlanközvetítőhöz is elszerződhetsz melózni azt is keresnek mindig, akkor nem is kel apróhirdetéssel bajlódni, ott a címlista,kimész, elmondod, hogy egy befektetői csoportot képviselsz


Napi 5 ingatlan egy hónapban szabad hétvége mellett, 1 millió 800 ezer bevétel :-))

2013. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk most már legalább fizetős adatbázis csinál, a "befektetőknek",de nem hinném, hogy tolonganak,amikor az apróhirdetések tele vannak magánszemélyek eladó ingatlanjaival, szóval a határozatindoklásának 9-11. pontja megint csak fennállhat:


'9. A rendelkezésre álló iratokból (bevételi pénztárbizonylatokból) megállapíthatóan a vizsgált

idıszakban az eljárás alá vont

 269 ingatlan felméréséért és

 182 érték-megállapításért

kapott díjazást, miközben közremőködésével egyetlen egy ingatlanértékesítés sem történt.

10. Arra vonatkozó adat nem vált ismertté, hogy az eljárás alá vontnak lettek volna szerződött

állandó befektetői. Az eljárás alá vont az ingatlanok iránti érdeklődésekről nyilvántartást nem

vezet, előadása szerint kb. 150 érdeklődő volt, azonban ezen állítást igazoló bizonyítékokkal

nem szolgált.

11. A www.bankline.hu honlapon feltüntetett „konzorcium” – mely eldönti, hogy az ingatlan

megvásárlásra kerül-e az eljárás alá vont által, vagy egyéb befektetı felé kerül kiajánlásra –

eljárás alá vont családjának tagjait jelentette"

2013. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenkit óva intek ezektől a hirdetésektől! Sajnos én is bedőltem és kifizettem nekik a 18,000 forintos regisztrációs díjat. Bárcsak hamarabb megtaláltam volna ezt az oldalt. De hiába kerestem nem találtam semmi konkrétan terhelőt mindaddig amíg egy újabb összeget nem kértek volna azzal a címszóval hogy befektetői érdeklődés van a lakásomra és ezért fizessek értékbecslői díjat. Ekkor gondoltam rákeresek az adószámukra az előző csekken, és láss csodát ilyen cég nem is létezik. Tehát vigyázzon mindenki! Mondjuk hülye voltam mert amikor a férfi kint volt megnézni a lakásomat, már akkor fel kellet volna tűnjön hogy az iratokon nem szerepel se cégjegyzékszám se pontos cégmegnevezés. Az adószámról meg később derült ki hogy hamis. Csak annyi szerepelt rajuk hogy ingatlaninvest Ingatlanbefektetés és Pénzügyi tanácsadás de semmi, hogy ők most akkor milyen formában vállalkoznak Pl.: BT, KFT, ZRT.... Tehát én csak azt tudom mondani hogy átverés az egész.
2014. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!