Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows telepítő mellé más...

Windows telepítő mellé más fájlok egy pendriveon?

Figyelt kérdés

van egy windows 8 telepítőm bootolható USB-n, de szeretnék tenni rá más dolgokat is (képek, zenék, stb), hisz van még rajta több giga szabad hely.

kérdésem, hogyha rakok rá mást is, attól még bootolható marad az USB? ha újra akarom rakni a gépet, az érzékelni fogja? nem fogja bezavarni a többi fájl?



2014. szept. 7. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar be, tedd be egy mappába hogy ne keveredjen el.
2014. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tehetsz rá mást is, amíg a telepítő megtalálja a file okat, addig nem lesz gond. Érdemes egy almappát létrehozni rajta, és abba pakolni a cuccaidat, hogy semmiképp ne írj felül egy fontos file t sem.
2014. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, én is így gondoltam! :)

de most nézem, hogy annyi cuccom van, hogy el sem fér szegény pendriveon minden, úgyhogy nekem marad a két-meghajtós megoldás :D

2014. szept. 7. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!