Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja van a gépemnek?

Mi baja van a gépemnek?

Figyelt kérdés

Ma netezés közben egyszer csak ez a hibaüzenet jött be: [link]


Ha jól tudom, ez a kék halál...

Igazság szerint már elég rég óta ( kb nyár eleje óta ) heti 1-2 szor mindig kék halált kap a gépem, csak azok valahogy mások voltak ugyanis csak pár másodpercig tartottak majd egyből újra indult a gép, így időm sem volt lefényképezni, csak ezt a mostanit sikerült mert nem indult újra egyből a gép, csak akkor ha megnyomtam az újraindító gombot.

A kérdésem az lenne, hogy a képről ki lehet olvasni, hogy mi a gond, vagy szervizbe kell vinni? Nagyjából értem amit kiírt, de az utasításos részét már nem igazán + a hibakódot sem.

Ha jól értettem a szöveget, akkor valamilyen hardveres gondot írt, igaz?


Jah, és főként arra is kíváncsi lennék hogy "házilag" meg lehet oldani valahogy ezt a gondot?

Azért kérdezem, mert ez már egy elég régi gép, tulajdonképpen még LGA775 ös alaplap van benne, így hát költeni nem igazán akarok rá, inkább teljesen új gépet veszek, ha ez végleg bedöglik. Esetleg ha 3-4-5 ezer Forintból meglehet oldani a gondot még annyit rá szánok, de ha komoly baja van akkor marad így, és ameddig bírja bírja.


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. szept. 7. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, feltelepítettem amit a vidiben mutatott, remélem jó lesz.

Amúgy még mindig nem világos, hogy pontosan mi is ez a probléma?:S

2014. szept. 7. 17:27
 3/4 Tengor ***** válasza:

Első körben egy jogtiszta oprendszerrel kell újratenni a gépet. Ha megszünteti a jelenséget, akkor szoftveres hiba volt.

Ha nem segít, akkor valami hardveres lesz. Alkatrészcserékkel lehet nyomozni a hiba forrása után.

2014. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogtiszta oprendszer van a gépemen.
2014. szept. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!