Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi fér rá a lehető legnagy...

Mennyi fér rá a lehető legnagyobb memóriával rendelkező pendrivera, és hol tudnék Budapesten venni olyat ill. hol mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
köszi :)

2014. szept. 7. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem hülyeségből kérdezted, akkor ha a méret a lényeg alapon, már nem Pendrive-t vennék.


Hanem 2,5"-os külső USB-s vinyót.


Pl.:

[link]

2014. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]



De odapostázzák neked :)

Csak kb. 313.000 forint + áfa + postaköltség.


Végül is megfelelő válaszd adtam a kérdésedre :)

Amúgy valóban külső vinyó kéne.

2014. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tényleg nem hülyeségből írtam ki... esélyes, hogy be fog cseszni a laptopom, hova kéne rakni az elmúlt sok év több ezer képeit...
2014. szept. 7. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
HDD-re...
2014. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A vicc az egésznek, hogy alapból mindent a HDD tárol xD


Szóval ha becseszik a laptop, csak ki kell venni a HDD-t, mivel a SATA szabványt használ, bekötöd egy PC-be és kész is. :)))))))

2014. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"hova kéne rakni az elmúlt sok év több ezer képeit..."


Már rég kellett volna róluk egy biztonsági mentés egy másik HDD-re.


Bár ha csak ennyire fontosak azok a képek,hogy 1 szaros laptopon vannak tárolva,amelyben bármely pillanatban odalehet a HDD,akkor gondolom nem is annyira értékesek.

2014. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"gondolom nem is annyira értékesek" te meg magadat csesszed meg akkor, bunkókám... hogy indulhatsz ki csak abból, hogy laptop, vkinek lehet ugyanez úgy, hogy nem laptop, hanem asztali gépe van és az cseszhet be - nekem ugyanez a helyzet, csak gép helyett laptop... asztalim nem lehet még jó sokáig, mivel még csak 20 vagyok és tanulok. asztalim akkor lesz, ha lakásom is. és ahhoz képest, hogy másnak a munkájához is kellhetnek a fájlok, amiket a gépe tárol, lehet, hogy nem fontosak azok a sok külföldi nyaraláson készült képek, ahova nem minden magyar jut el, de ha #6 te lettél volna uebben a helyzetben és én írtam volna uazt amit te nemrég, akkor te se örültél volna a válaszomnak...

most pedig minden további hülyéskedés megúszása érdekében írom, hogy én csak egy ártatlan technikai kérdést írtam ki, így igazi választ vártam, az előzőeket köszönöm szépen, a hülye válaszon mondjuk meg se lepődök, ha azt is figyelembe veszem, hogy ezen az oldalon járok, itt mindenkit lehurrog valaki úgyis, köszi kedves #6, és mindenkinek szép reggelt és napot...

2014. szept. 8. 07:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább külső merevlemezt vegyél, például:

[link]


Ha az Ipontól rendelsz, Budapesten személyesen át is tudod venni két üzletben. (legalábbis ezt írják)


De ha bemész egy Media Marktba vagy hasonló üzletbe, ott is találsz, bár kicsit drágábban szerintem.


Szerintem ilyen kisebbet vegyél, amit csak USB-vel rá kell dugni a laptopra és megy is. (A nagyobbakhoz kell külső tápegység is, amit adnak hozzá, de szerintem macerás.)

2014. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 köszi a választ! és az előzőeknek is köszönöm, akik értelmeset írtak! :)
2014. szept. 8. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Mekkora a HDD-d a gépben (pontosabban ebből mennyi a pótolhatatlan)?

Nem érdemes a legnagyobb pendrive-ot megvenni, azok mindig drágábbak, aztán pár év alatt lemegy az áruk, amit megjelenik egy mégnagyobb.

Egyébként én is a külső winchestert ajánlom.

2014. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!