Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kíváncsi lennék, milyen egy...

Kíváncsi lennék, milyen egy rendezvényszervező napja. Családbarát munka vagy nagyon stresszes, sok időt vesz el az embertől? Alkalmazotti munka fix bérrel vagy jutalékos rendszerű? Budapesten mennyit keres egy ilyen szakmával rendelkező ember?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is. :)

2014. júl. 26. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
4%

1: Ha lenne egy pici fogalmad a rendezvény szervezésről, akkor tudnád, hogy milyen. E nélkül ne akarj ilyen vállalkozást.


2: Ha lenne a vállalkozásokról egy pici fogalmad, akkor tudnád, hogy ha azt akarod, hogy sikeres legyen, akkor a család eléggé háttérbe szorul.

2014. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy vállalkozást akarnék, egyszerűen érdeklődök. Igen, mivel nem tudom ezeket a dolgokat és nem ismerem ezt a szakmát, ezért kérdezem, azért vagyok a GYIK-en. Köszi a választ... :)
2014. júl. 26. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nincs megrendelés avagy 1 van havonta, akkor nem fog megszakadni a munkától, de pénzt se keres. Viszont ha naponta van 3 esküvő + 4 eljegyzési parti a hónap minden napján akkor nem lesz neki elég 1 agy.
2014. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. júl. 27. 18:22
 5/5 Singham ***** válasza:
81%

Önkéntes rendezvényszervezőként dolgozok, elmondom én miket tapasztaltam meg eddig.

1. Családról, szabadidőről, hobbiról, stb.-ről ne álmodj. Ha ez a szakma érdekel és nem akarsz tényleg mindenről lemondani, akkor felejtsd el. Ne is olvasd tovább.

2. Stresszes munka nagyon, mert mindent észben kell tartani, ha csúszik valami pár napot, akkor már kapkodni kell, mindig rohangálni kell valamiért, stb. Hosszabbtávon nyugtatót vagy alkoholt készíts be, ha ezzel akarsz dolgozni.

3. Nem fognak soha rendesen megfizetni. Mint írtam önkéntesként dolgozok, nem is olyan nagyban toljuk, mint a hivatalos rendezvényszervezők (falusi kulturális rendezvények megszervezésénél és lebonyolításánál szoktam segédkezni), de még így se tudják az emberek milyen nagy munka van még a kisebb rendezvényekkel is. Ergo, emiatt is be kell készítened hosszabb távra nyugtatót vagy alkoholt.

Zárszó: Nem könnyű meg nem is jól megfizetett szakma (akik ebből gazdagodnak meg pusztán vezetők egy-egy rendezvényszervező cégnek, nem ők foglalkoznak vele), sok stresszel jár, sok mindent észben kell tartanod (ha pályázatból megy, akkor a pályázati dolgokat, aztán ezen kívül sok rendezvénnyel kapcsolatos dolgok, stb.), szabadidőd meg nem nagyon lesz.

2014. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!