Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent a gépház plexi nélkül?

Mit jelent a gépház plexi nélkül?

Figyelt kérdés

Kinéztem a következő gépházat:

[link]


Plexi nélkül? Mit jelent? Oldallap nélkül adják talán?


Olyat szeretnék amiben van helye egy plusz ventilátornak, és egy picit szebb mint a régi 7 éves ház.

Az asztalba befér akkora mint a régi és az ára sem sok.

Nem akarok 5-6 ezernél többet költeni egy házra.


Egyébként az oldalsó ventilátor tényleg többet árt, mint használ? Olvasgattam a hasonló kérdéseket.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2014. szept. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nincs az oldalán "ablak". Nem árt, inkább használ, de ha asztalba rakod, ott nem lesz túl jó, mert ott nem jár a levegő, csak elől és hátul kap levegőt.
2014. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A Plexi nélkül az azt jelenti, hogy nem "átlátszó" az oldala a háznak! Amúgy ebbe a házba nem fogsz rakni sehogy sem oldalra ventilátort, max. a proci felé, oda tényleg felesleges. De ez nem egy olyan gépház, amibe egy erős játékos konfigot építenék. Eleve nem tudsz elölre rakni ventilátort, így nincs megfelelő szellőzés!
2014. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már olcsó de hűthető házat keresel:

[link]

[link]

2014. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Féltem hogy letoltok, mert nem értek a gépekhez. ( nő vagyok )


Azt kifelejtettem, hogy a gépet csak netezésre, torrentezésre, skypolásra, film/zene letöltésére, kisebb játékokra, olvasásra, nyelvgyakorlásra, gépelésre használnám (Windows 7-tel, 420 vagy 500 wattos táppal, ha ez számít).

Nem fogok játszani rajta nagy játékokat.


Az asztal úgy lett csináltatva, és máshova nem tudom tenni a gépházat. Főleg nem torony formájút. Ti hova tennétek? Mert itt lenn oldalról tényleg nem igen szellőzik.


A fenti célokra amúgy megfelelne?

Egyébként szívesen várom a javaslatokat megfelelő gépházra a fenti célokra.

2014. szept. 8. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Húúúúú, máris egy gyors válasz.Nagyon köszi az utolsónak.
2014. szept. 8. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Táp milyen? Nem a watt számít, hanem a leadott teljesítmény, de az is csak védelemmel ér valamit.
2014. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ajánlanám az Aerocool Strike X-one gépházat :

[link]


ez behűthető és viszonylag olcsó kategória 8-10 ezer

ha van elég pénzed akkor Strike X one advanced 15-15+

2014. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!