Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történik, ha a Telekom...

Mi történik, ha a Telekom IPTV beltérijéből kiveszem a 3200 gigás vinyót, és belerakok egy 80-asat? Szükségemlenne a 320-asra, meg nincs iss benne értelme annyinak.

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 10:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elírtam, 320 GB az eredeti kapacitás.
2014. szept. 9. 10:13
 2/12 Tengor ***** válasza:
Tiéd a beltéri v. bérled? Ha utóbbi, akkor ne turkálj bele!
2014. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bérlem, de nem nagyon érdekel... Szét tudom úgy szedni, hogy ne lehessen észrevenni. Elvégre a számítógép szerelés a hobbim. Elég jól űzöm... :) Aztán meg, ha 2 év múlva elviszik... A f*... sem érdekli. Legfeljebb veszek akkor bele egy másikat...
2014. szept. 9. 10:19
 4/12 Tengor ***** válasza:
Fura hozzáállás, csak nem tudom akkor minek kérdezed...
2014. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit hogy kapásból rájönnek
2014. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy tárol e a merevlemezen pl. a bootoláshoz szükséges adatokat, és ha cserére kerül a sor, akkor működik e tovább a box
2014. szept. 9. 11:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak annyi volna a kérdésem, hogy ha ki is veszed, akkor mivel fogod a 80-as HDD-t olyan fájlrendszerre leformázni amit be is olvas a STB :D Amúgy távfelügyelve van az összes, nem szórakoznék ilyennel:D
2014. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sima FAT 32 fájlrendszere van. Kivettem, és beleraktam a gépbe, megnéztem, hogy mi van rajta. 3 pertíció van. Azon vannak a rendszerindító fájlok is, mert nem indul be nélküle. Csak a partíciókat kell fájlokkal együtt klónozni, és kész is. Miután ezen vannak az oprendszer fájljai kétlem, hogy figyelnék a merevlemez kapacitását, mert gondoják, hogy házilag nem nagyon lehet kicserélni. :D Szerintem a távfelügyelet pedig egy eég fura dolog. Azt is tudják, hogy mikor mit nyomsz meg a távirányítón. Nekem kicsit olyan "X-aktás"... Titokban megfigyelnek...
2014. szept. 21. 14:53
 9/12 Tengor ***** válasza:

#8, a TV-zési adatokból elég jó eséllyel megtippelik, hogy ki nézi a TV-t (kor, nem, érdeklődés), de még azt is, hogy mikor megy ki az illető WC-re.

Szerinted pont az lenne nehéz detektálni, hogy valaki kicserélte a merevlemezt?

Csak nehogy a nyakadba akasszanak valami bírságot, aminek az árából 3 db 320-as is kijönne!

2014. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megmondom, hogy így került ide... Olyan hülyék, hogy elhiszik, mert ezek a beltérik nem újak, hanem felújítottak. A külsejüket átpolírozzák, stb...Az egyki ismerősöm még a régebbi típusúból az IDE-ét vette ki. Belerakott egy 5 gigássat, mielőtt visszaküldte garanciára, hogy nem jó. Olyan hülyék voltak, hogy küldtek egy újat. Abból is kivette, abba már 20 gigássat rakott. :) Azóta jó neki, és nem foglalkoznak vele. Az szerintem meg k*rvára nem kéne figyelniük, (ill. erre lehetőséget adni...), hogy mi felhasználók mikor, és mit nézünk a TV-ben. MAGÁNÉLET. Semmi közük hozzá. Következő az lesz, hogy nekik nem tetszik amit nézel, és átkapcsolják a TV-det???
2014. szept. 22. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!