Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel i5 sajnos csak 800...

Intel i5 sajnos csak 800 mhz-en dolgozik Többi lent? .

Figyelt kérdés

Vettem 1 i5 3570 K nélküli procit és beraktam 1 MSI h61m p32/w8-as alaplapba az a problémám,hogy a 4 magon 800 mhz-et használnak belőle(a prociból) a programok és a játékok a 3400 mhz vagy turbón a 3800 mhz helyet szóval minden laggol most mivel negyede se használódik a procinak.Ez a gond megoldódna ha vennék 1 jó alaplapot?Ha igen akkor írjatok pár jó alaplapot ami kitudja hajtani a proci mind a 4 magját 3800 mhz-en maximum 20 EZER forintig!

Köszönöm...



2014. szept. 9. 18:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és akkor itt: [link] mi a faszé írja,hogy az alaplap támogassa ezeket a processzorokat:i3,i5,i7???
2014. szept. 9. 19:23
 2/14 Bubbika62 válasza:

Szia.

1. Lehet processzor hiba akkor gariba kicserélik ( Próbáld ki másik gépbe ott se jó akkor valószínű az lessz. )

2. Ha nem a proci akkor igen valószínű az alaplapod nem bírja kiszolgálni. Ha ajánlhatom : GIGABYTE GA-P61-S3-B3 Alaplap


Tipp: min 300 Wattos táp nem árt I3 tol felfele :D

2014. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
Támogatja... a mögötte lévő 7788vA6 jelű BIOS-szal. Neked meg valószinűleg még egy korábbi van. Frissítsd. Viszont a szorzázárat még ezzel sem fogod tudni feloldani benne.
2014. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koplárovics Béci akkor tényleg támogatná azzal a bioszal?

és chieftec ctg 650 w-os tápom van

2014. szept. 9. 20:06
 5/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
Igen, elvileg kellene neki. Az a táp meg bőven elég hozzá még egy nagy teljesítményfelvételű videokártyával is.
2014. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen azért kell ekkora táp mert r9 280x vgam van és lebirnád röviden irni vagy videót küldeni róla,hogy,hogy kell a bioszt feltelepíteni(újat)
2014. szept. 9. 20:14
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy kell a bioszt régire állítani néztem videókat de azok nem segítenek......
2014. szept. 9. 21:21
 8/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

Teljesen más alaplapom van, arról hiába csinálok videót. Youtube-on keress, ha nagyon video kell :)

A manualban annyit látok, hogy a BIOS-ba belépve (Del gomb indulásnál) van egy M-Flash menüpont. Ezzel lehet a BIOS-t frissíteni. A leírásban annyi van, hogy egy FAT/FAT32 meghajtóról tud frissíteni. Ez remélhetőleg lehet egy pendrive is. Tehát kell egy pendrive, amit formázol FAT32 formátumra, és erre kicsomagolod a letöltött zipet, újraindítod a gépet, belépsz a BIOS-ba, ott belemész ebbe az M-Flash menübe, ott ha több választás van, akkor valami Flash/Update BIOS menüt választasz, kiválasztod a pendriveot (valószinűleg teljesen más lesz a meghajtók betűjelének a kiosztása mint Windowsban!), kiválasztod a BIOS fájlt, imádkozol, hogy ne legyen áramszünet, majd ha a flashelés végére ért (általában 1-2 perc), akkor újraindul magától és már az új BIOS-od van.

2014. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Próbáltam én is valami hasonlót de most megpróbálom amit írtál

Előre is köszönöm szépen

2014. szept. 9. 21:42
 10/14 A kérdező kommentje:

Megcsináltam mindent amit mondtál és akármire megyek mindig azt írja ki,hogy media is not found(usb-t nem találja)

Esetleg cd-ről nem lehet ezt a szar biosz updatet megcsinálni??

2014. szept. 9. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!