Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a videókártya és alaplap...

Ez a videókártya és alaplap beleférne ebbe a házba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Asus M5A97 R 2.0

GIGABYTE Radeon R9 270X [link]


a ház: [link] + örülnék egy kis véleménynek, hogy milyen ez a ház ,ebben az árkategóriában van e jobb(vagy amibe belefér a kártya)

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 10. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőven belefér mindkettő és nagyon jó ház.
2014. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Azt a házat meg nem venném.

Az oldala teljesen perforált, így lehetetlen benne irányított normális légáramlást létrehozni, ráadásul piszkosul fog porosodni.

2014. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

Tévedés!


Ez a kártya 297 mm hosszú, a ház meg csak 290 mm -ig támogatja.


[link]

"Card size: L=297mm W=132mm H=43mm"


[link]

"VGA Compatibility: Full Size (290 mm)"


Ami az alaplapot illeti, ott nincsen olyan hogy valami nem fér be. Ami ATX az ATX. Márpedig itt az alaplap és a ház is ATX.

2014. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem néztem meg, hogy ez 3 ventis és így hosszabb. A sima Sapphire Dual-X hűtésű viszont jól beférne.

De ebbe a házba beleférne a gigabyte is: [link]

2014. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:(( sajnos a kártya már adott és most keresek valami házat neki 20000 ft alatt valakinek van ötlete?
2014. szept. 10. 20:35
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

#4 +1


Ebbe már 405 mm hosszúságig is mehet VGA. Igaz nincs agyon dizájnolva, de egy háznál szerintem az egy huszadrangú kérdés.

Jók a Cooler Master -ek, nekem egy Ammo 533 -asom van full alumínium. Már nyolc éves és még semmi baja, már ez a harmadik konfig amit bele szereltem.

2014. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!