Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lép ki a gép ha egy...

Miért lép ki a gép ha egy jobb játékkal elkezdek játszani?

Figyelt kérdés

Kb pár hónapja jelentkezett ez a gond, először úgy lépett ki , hogy pár percig vissza se tudtam kapcsolni mert nem volt kép. Most , hogy kitakarítottam most csak leáll a gép ki is kapcsol, és utána egyből visszatudom kapcsolni.

Minden ventilátor működik.

Ez a konfigom:

[link]

Szerintetek mi lehet a hibás, vagy nincs olyan progi ami kiszűrné ezt?



2014. szept. 12. 10:20
 1/9 Tengor ***** válasza:

Hőmérsékletek hogy állnak?

(nem kilép, hanem leáll, ha jól értem)

2014. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Játék közben nézd a hőmérsékleteket. Erre jó program az MSI Afterburner.


Egyébként egy ilyen gyenge lap, és a gyári hűtő már eleve egy gyenge pont. Legalább nem a 125W-os változatot nyomtad bele.

2014. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos fogalmam sincs mert nem én raktam össze.

Nekem ennyi infóm van a gépről.

De ha játszom közbe ez a program mutatja a képernyőn , hogy hány fok van, mert nincs időm letenni tálcára.

(igen leáll)

Az segítene ha levenném az oldalát és oda állítanék egy asztali ventilátort?

2014. szept. 12. 10:59
 4/9 Tengor ***** válasza:
100%
Ha hőmérséklet baja van, akkor rövid távon segít. Persze nem biztos, hogy hőmérséklet baja van...
2014. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez a program mutatja a hőmérsékleteket játék közben, nem kell kilépni vagy letenni tálcára.


Ezzel csak a túlmelegedést tudnánk kizárni vagy megerősíteni.


A ház oldallapjának leszerelése nem igazán javasolt. A házakat, vagy legalábbis a jobbakat, úgy tervezik, hogy egy belül kialakuló "szélcsatorna" javítsa a hűtés hatását. Ezt a leszerelt oldallap elrontja.

2014. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , kipróbálom.
2014. szept. 12. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen,hogy "játékra ,mint ha áram szünet lenne" effektust az okozott,hogy a táp nem bírta,amint nagyobb terhelést kapott bumm kikapcsolt.

Aztán visszavettem a CPU hűtő rpm-jét 1900-ról 1200-ra (kemény +3 fok) illetve a házban lévő +3 ventit kihúztam.

Úgy már jó volt (ennyi fogyasztás minusz is elég volt),majd jött rá 1,5 hétre az új táp.

2014. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 daniel1385 ***** válasza:
Minden bizonnyal a túlmelegedés lesz, vagy a túl nagy teljesítmény (kicsi táp, ezért vettem 560Wattosat)! Amúgy a konfignál nem látok CPU hűtőt. Egy AMD processzornak nem elég a gyári hűtő, muszáj lesz venni rá egyet...
2014. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van rajta egy hűtő.

ÉS amúgy valószínű a hűtés volt , mert kitakarítottam és most max 72 fokig megy azóta és ki se lép, eddig még.

Köszi a válaszokat mindenki kap egy hüvelykujjat.

2014. szept. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!