Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a Windows 7 pár...

Krisa008 kérdése:

Miért fagy le a Windows 7 pár perccel a bekapcsolás után?

Figyelt kérdés
Pár napja bekapcsoltam a gépet és bármilyen programot indítottam el, rögtön pár percre rá lefagyott, akármit csinálok vele, semmi nem használ, tegnap bekapcsoltam és elinditottam egy helyreállító programot, ami után jól is működött, de ma amikor bekapcsoltam újra lefagy. Mi lehet a hiba, bármilyen javaslatot megköszönök.

2014. szept. 12. 10:53
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
Nézd meg az automatikusan induló programokat és szelektáld ki, amelyik problémás lehet!
2014. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam minden olyat ami nem fontos, de még így se jó, ráadásul elég ritkán jutok el a vezérlőpultig anélkül, hogy ne fagyjon be teljesen.
2014. szept. 12. 11:07
 3/12 Tengor ***** válasza:
HDD kondíció milyen? Újra telepítés volt már?
2014. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnezni, és még nem telepitettem újra, gondoltam hátha nem csak az a megoldás. Egy idő után kiirja, hogy Microsoft Windows a folyamat nem válaszol, leállít vagy vár, most vártam vele és most működik, szóval nem hdd hibás ezek szerint.
2014. szept. 12. 11:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Rakd újra a win7-et, mert ezt így már helyrehozni szerintem nem lehet.
2014. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tengor ***** válasza:
Nem tudom, hogy ebből hogy szűrted le a HDD hiba kizárását... HDSentinellel nézz egy kondíciót! Ha nem 100%-os a winyó, akkor kár újra rakni a rendszert.
2014. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most, hogy működik, megnéztem HDSentinellel a kondíciót és 95%-ot ír...
2014. szept. 12. 11:28
 8/12 Tengor ***** válasza:
Csere!
2014. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
95%-os kondíciónál már cserélni kellene a merevlemezt? Azt írja, hogy nincs szükség beavatkozásra.
2014. szept. 12. 11:34
 10/12 Tengor ***** válasza:
Igen, nem a program készítőinek fog elveszni az adata, hanem neked. Végül is, ha nem fontosak az adataid meg az üzembiztonság, akkor használd nyugodtan!
2014. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!