Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a billentyűz...

Miért nem működik a billentyűzetem a biosban?

Figyelt kérdés
Ps2-es billentyűzettel és usb-sel próbáltam mind a kettő behozza a biost a DEL gombal de egyik sem megy a biosban.

2014. szept. 14. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld f2-vel és f10-el.
2014. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem UEFI BIOS-od van, akkor a Fel-Le-Jobbra-Balra nyilakkal közlekedj. Ha UEFI, akkor passz.
2014. szept. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a nyilakkal nem megy :/
2014. szept. 16. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha belépsz a BIOS-ba, azonnal láthatod, hogy milyen billentyűk milyen funkciókra szolgálnak (pl. ↑↓←→: Move): [link]

Az UEFI-ben nem látsz ilyen információt, mert ott az egérrel kell navigálni: [link]

2014. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nah nekem is kiírja hogy milyen gombokkal mit hogy de nem megy egyik sem :/
2014. szept. 17. 08:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér: vedd ki az alaplapból a gombelemet kb. 1-2 perc időtartamra. Ha visszateszed és utána se működnek a BIOS-ban a billentyű funkciók, akkor gondolkozhatsz az alaplap cserén. Feltételezem, hogy mindkét billentyűzeted megfelelően működik, hiszen mindkettő behozza a BIOS-t.
2014. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megpróbáltam és semmi de az lehet hogy az elem merült le mert még pár hónappal ez előtt minden működött megfelelően.
2014. szept. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!