Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jack kábel kötése alaplapra?

Jack kábel kötése alaplapra?

Figyelt kérdés
Az alaplapomra szeretnék kötni egy fülhallgató kimenteted de a gépházamban nincsen front panel! Az alaplapomra rá tudom kötni mert van csatlakozó! Van itthol jack kábelem és olyan csatlakozóm is amivel rá tudnám csatlakoztatni az alaplapra! Az lenne a kérdés hogy a jack ra melyik kábelt hová kössem és melyik kábelt az alaplapra? Ahoz hogy ez működjön tudomásom szerint 3 kábelre van szügség!
2014. szept. 15. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a csatlakozó az alaplapon!

2014. szept. 15. 19:51
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom kötök egyet a Port 1L-re egyet a Port1R-re meg még egyet valahová! (Bocsi nagyon nem értek hozzá) Ha valaki leírná megköszönném!
2014. szept. 15. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a három kell:

Port1L - Left, bal oldal

Port1R - Right, jobb oldal

GND - föld


Így bekötve (legelső):

[link]

2014. szept. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!! :))) ment a zöld pacsi!
2014. szept. 16. 06:23
 5/8 A kérdező kommentje:

És ha ilyen a csatlakozó? Tehát ilyen a kiosztás?

[link]

2014. szept. 16. 06:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült szól de nem a legjobb minőség! Valamit lehet vele csinálni?
2014. szept. 16. 14:53
 7/8 A kérdező kommentje:
ÉS azt hogy tudom megcsinálni hogyha bedugom akkor érzékelje hogy bedugtam? Tehát hogy kiírja hogy egy jack kábel bedugva! Mert régen kiírta! Melyik kábelt kössem hova az alaplapon és a jackon?
2014. szept. 22. 19:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább szerezz egy ilyet:

[link]

2014. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!