Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beinditom a gépem és sipol...

Tihy44 kérdése:

Beinditom a gépem és sipol utána semmi, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a mai nap vettem egy AMD Radeon HD5450-es videókártyát,beraktam és amint beinditottam 12 öt sipolt és utána ment magára.De ha berakom a régi kicsit gyenge videókártyát azzal már megy

Amúgy a gépem: Fujitsu Siemens Esprimo925

Légszi segitsetek!Előre is köszönöm


2014. szept. 16. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Eppen csak eleg a tapod ehhez a kartyahoz. 350W koruli tap kene hozza.
2014. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, mi volt az elöző kártya?

Ilyet hogy Esprimo 925 nem találok a cég oldalán, vagy elnagyoltad az infót vagy vaksi vagyok.

Itt [link] ellenőrizd hátha érintett vagy bios frissitésben ezzel a kártyával, az radeon HD5* kártyák megjelenése után sok alaplapgyártó adott ki frissitést.

De nehogy valami nem hozzá valót tölts le, mert elronthatod a géped.


Nyomhatsz bios resetet is, néha ez segit.


De ha se a reset, se a frissités nem hoz megoldást akkor lehet valóban a táp lesz gyenge. Feltételezem ilyen hogy tápcsatlakozó ezen a kártyán nincs.

Az a baj nem tudni milyen lap van benne, igy ennél többet érdemben nem igazán lehet mondani.

2014. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem P925 hanem P5925,12 öt csipog és megy magára..
2014. szept. 17. 16:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Az előző kártyát nemtudom mert valami gyenge lehet.az alaplakos kártya erőssebb nála..és nem találom sehol mi lehet a neve.
2014. szept. 17. 16:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyant lehet hogy egyik tápot átrakom az én gépembe? mert a régi gépembe asszem 330 wattos van.
2014. szept. 17. 16:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Tessék [link] itt a gépem :)
2014. szept. 17. 17:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Küldenél egy linket hogy meik Bios frissitész töltsem le? :) am a mostani verziója 6.00 R1.18.2584.A1
2014. szept. 17. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyiket sem, ez az utolsó amit kiadtak hozzá. Bios resetet még megpróbálhatod, ha nem jön be és ott egy másik táp akkor cseréld át.
2014. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,megprobálom,remélem műlödni fog :)
2014. szept. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!