Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben monitor közepén...

Játék közben monitor közepén átlátszó vízszintes csík?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdéssel fordulnék a hozzáértőbbekhez, amire eddig nem találtam választ. A helyzet az, hogy egyes játékoknál mind a HD tv-men, és a monitoromon is egy eszméletlenül idegesítő vízszintes csík féleség jelenik meg, a komolyabb akció jeleneteknél leginkább, ami ugyan messziről nem annyira észrevehető, de közelről nagyon zavaró. Nem értem miért csinálja, a tv-m HDMI-vel van a vga-ra kötve a monitor dvi-vel. Hardveresen a gépem megfelel, minden mostani játék követelményeinek is, de még egy-két régebb játéknál is fellépett ez a probléma pl a Rage-nél, mindenből a legújabb szoftver van telepítve, a tv és a monitor is bírja a legnagyobb felbontást. Esetleg a kábelekkel van a gond, hogy nem veszik rendesen a jelet?

2014. szept. 17. 15:01
 1/2 A kérdező kommentje:

A konfigot kifelejtettem: Amd Fx-6300

2x4Gb Kingmax Hyperx ram kit

Asus M5A97 EVO r2.0

XFX HD7770 DD edition GDDR5 1GB

2014. szept. 17. 15:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hibás a videókártya. Bár nem vagyok benne biztos.
2014. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!