Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek azok mappák amit...

Melyek azok mappák amit kitörölhetek a "C" meghajtóból?

Figyelt kérdés
30 GB van a "C" meghajtón, de a Visztán kívül nem nagyon van rajta semmi !
2010. jan. 19. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
A windows mappa tartalmát semmiképp ne töröld! Minden mást lehet.
2010. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Ja, töröld nyugodtan a Documents and Settings-t, a Program Files-t és a ProgramData-t is.
2010. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Igazad van kicsit túloztam azzal hogy a többi nyugodtan törölhető. De azokban is vannak olyan mappák amiket lehet törölni.
2010. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha ezeket a mappákat kitorlom" Documents and Settings-t, a Program Files-t és a ProgramData-t" továbbra is úgy fog menni a gépem mint eddig, vagy csak több térhelyem lesz ?vagy ezek fölösleges mappák ?
2010. jan. 19. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire fogalmad nincs, hogy mi mire való, inkább ne törölgess csak úgy, mert rosszul jársz.

Pl. a vezérlőpultban a programok eltávolításánál nézd meg, hogy melyik programra nincs szükséged és uninstaláld, ezzel tudsz helyet felszabadítani.

2010. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

A windows mappa tartalmazza a rendszerfájlokat, tehát azt még véletlenül se töröld.

A ProgramFiles mappa törölhető ha nincsenek oda programjaid telepítve amiket használsz (ha telepítesz valamit akkor alapesetben oda telepít).

De ha nincs ott semmid akkor helyet sem foglal.

Ha meg van akkor mint előttem javasolták azt a programot uninstald ami nem kell.

A Documents and settings mappa is csak akkor tartalmaz valamit ha te odatettél valamit (dokumentumok, benne képek, zenék, stb).


ha helyet akarsz felszabadítani akkor nézd át mi foglal sok helyet és kell-e neked az, ha nem akkor törölheted.

2010. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

ottan van az a windows nevű mappa.

azon csakis csupa felesleges dolog van.

Én is kitöröltem!!! ÉS lett szabad hely! tudtam filmet letölteni! és gyorsabb is lett a gép!

2010. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ha kitrölöd őket, meg fogsz lepődni. DE. Úgysem engedné törölni a használatban lévő fájlokat. VEGYÉL NAGYOBB merevlemezt, ne sóherkodj itt 5 gigával amit a Vista kér.
2010. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
270 GB a "D" és a "C" ahogy írtam az 30 GB,csak azon lepődök meg, hogy mindig kevesebb és kevesebb, pedig semmit nem töltők rá ! :(
2010. jan. 19. 22:58
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
CCleaner meg kapcsold ki a rendszer visszaállítást
2010. jan. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!