Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsolt a gépem, mintha...

OneHitGoHome kérdése:

Kikapcsolt a gépem, mintha áramszünet lenne, minden meg is állt ventiktől kezdve minden. Aztán visszakapcsoltam és minden megy tovább. Mitől volt ez?

Figyelt kérdés
Kikapcsolt a gépem, mintha áramszünet lenne, minden meg is állt ventiktől kezdve minden. Aztán visszakapcsoltam és minden megy tovább.. Mitől volt ez?

2014. szept. 22. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
pillanatnyi áramszünet
2014. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Vagy haldoklik a táp.
2014. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

Ha megint előfordul, akkor vagy:

- túlmelegszik a tápod egy zárlatos alkatrész miatt (azaz döglődik)

- alul van méretezve a tápod a gép igényeihez

- áramszünet volt

- valamelyik fő periféria túlmelegedett a gépedben (pl. proci) és ezért kapcsolt le

2014. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tápod túlfeszültség védelme kapcsolta le a rendszert (valami túl nagy áramot vett fel, és ezt az elektronika rövidzárlatnak érzékelte), vagy tényleg volt egy pillanatnyi áramszünet.


A harmadik lehetősé, (én 2 hónapja jártam így) hogy a tápkábel nem érintkezik rendesen, és ki kell cserélni.

2014. szept. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!