Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora tápegységre van...

Mekkora tápegységre van szükséges és melyik márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenlegi gépembe vennék egy videókártyát,viszont a mostani 250Wattos tápegység sehogyse tudná azt eltartani :D

Legfőbb kritérium az az ár,10e Ft környékén kéne.

Jelenlegi konfig+a videókártya(ne aggódjatok,a konfig hamarosan cserélve lesz,de hasonlót eszik):

Intel Pentium Dual Core E2200(Pentium G3420-asra lesz cserélve hamarosan,tudtommal mind a kettő olyan 50-60 Watt körül eszik)

1 SSD,1 vinyó

És egy R7 260x kerül bele hamarosan.

Melyik tápot ajánlanátok így nekem,illetve hány Wattal? Legtöbben eddig nekem 500Wattot javasoltak,de szerintem az bőven sok lenne,vagy én gondolom rosszul?

Amiket eddig én néztem:

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszi a válaszokat előre is!



2014. szept. 23. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óh,köszi,őt még nem is találtam meg és több csatlakozós mint az FSP :) Az olcsóbbik kategóriát amúgy inkább ne nézzem? Nem éri meg?
2014. szept. 23. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:

M-tech,LC power felejtős kategória.


Egyébként nem kell annyira elszállni,140-150Wnál többet soha nem fog enni egy Pentium és egy 260X.


Seasonic SS-350ET pl.

2014. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a Seasonic 19-20 ezer. Drága sajnos. Tudom,tápegységen nem szabad spórolni,de mivel jelenleg még a teljes konfigra sincs pénzem,csak a videókártyára,hogy legalább tudjak valamit csinálni jelen állásban(mert integrálttal hasítok most :D ) ezért felejtős a drága tápegység :D Akkor Mtechet meg az LCt senki nem ajánlja? Kár,azt hittem valamelyik azért még használhatóbb :/
2014. szept. 23. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
FSP APN 350W akkor.
2014. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm. Az se rossz,de 400 Ftal drágább csak a Hexa :D Amúgy köszi eddig mindenkitől a választ!
2014. szept. 24. 21:09
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja ne haragudj,elnéztem.

2ezerrel olcsóbb* :D

350W elég lenne? Eléggé sokat pörög a gép és játszok/játszanék is vele rendesen.

2014. szept. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!