Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire 5741G laptop...

Tocinu kérdése:

Acer Aspire 5741G laptop külső burkolat csere, mennyiért érdemes bevállalni? Van-e más mód rá, mint hogy új burkolatot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos a 3-4 év használat során a laptopom külső burkolata teljesen megadta magát. A csavarok fém menetei kiestek, mert az "elöregedett" műanyag foglalatokból kitörtek. Próbáltam visszaragasztani, de sajnos pár hónap alatt azok is kitöredeztek.

Kerestem új alsó és felső burkolatot, de 27-29e Ft az új gyári - ami szerintem nagyon drága. Hibás hasonló lapos jelenleg nincs eladó. Van ötletetek?



2014. szept. 25. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legjobb, ha tudnál szerezni bontott házat. Olx, jófogás, hardverapro, laptop bontók, érdeklődni-nézelődni minél több helyen. Ha nincs találat belátható időn belül, akkor én pl felújítanám a jelenlegit. Ha van a környéken olyan emberke, aki műanyaghegesztéssel foglalkozik, akkor Ő szerintem tud segíteni, de ha nincs, akkor valamilyen poliészter alapú műgyantával próbálkoznék. Drága lesz, mert az egész egységhez (csomag, doboz, flakon) képest alig használsz el belőle, de talán ennek látom értelmét. A megmaradt mennyiséget pedig megtartod, hátha szükség lesz még rá valami más munkához.
2014. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!