Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kezd el kattogni a hang...

Miért kezd el kattogni a hang és utána elmegy?

Figyelt kérdés

Bose Companion 5 hangfalam van, ami USB-n keresztül csatlakozik a géphez. Az a problémám hogy ha youtubeon nézek videót és magas minőségbe nézem... elkezd akadozni a hang, majd leáll... és nem lessz a Windowsba se hang meg sehol, csak ha ujra indítom a gépet, vagy ha kihúzom az áramból a hangfalat és visszadugom.

Nem értem miért csinálja... Régebben is csinálta, csak valahogy megoldottam.... csak most újra telepítettem a gépet és most megint kezdi.... Mit tegyek? Drivert nem találok. Windows 7-em van.



2014. szept. 27. 00:00
1 2
 1/17 CspCsj ***** válasza:

Ha még nem telepítetted az Audio driver-t akkor telepítsd.

A mellékelt DVD-ről, vagy a gyártó weboldaláról.


"Csak valahogy megoldottam" - ilyen esetekben mindig jegyezd fel pontosan mit csináltál (szöveges fájlba vagy papírra, ami kényelmesebb), mert fél/egy év múlva nem fogsz emlékezni.

2014. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ehhez nem kell driver.. plug and play... ettől függetlenül felvan telepítve minden driver.....
2014. szept. 27. 00:18
 3/17 anonim ***** válasza:
A plug and play sem tökéletes. Keresgélj drivert.
2014. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 CspCsj ***** válasza:
Nem a hangszóróra gondoltam, hanem a alaplapi(?) hangkártyára.
2014. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Független az alaplapi hangkártyától az egész...... ha nincs hagnkártya gépbe akkor is működnie kell.... Am hiába van frissítve az alaplapi hangkártya... akkor is szar..
2014. szept. 28. 22:36
 6/17 CspCsj ***** válasza:

Tényleg tartalmaz beépített audio-vezérlőt, de a gyártónál is csak annyit írnak, hogy automatikusan felismeri a rendszer és csak be kell állítani alapértelmezett audio-vezérlőnek:

[link]


Ha nem Bose USB Audio-nak ismeri fel hanem valami más néven akkor mindenképpen driver probléma, de külön driver-t nem találtam.


Itt írnak pár rendszerbeállítást, hátha valamelyik működik:

[link]

2014. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ezeket próbáltam... és amúgy Bosenak ismeri fel... én arra gyanakszom hogy a processzorom kevés ahhoz, hogy egyszerre skypeoljak és youtubeozzak E3400 as procim van 2.93ghz is felhúzva :/ Meg egy MSI8500gt-m
2014. szept. 29. 20:31
 8/17 CspCsj ***** válasza:

Egy próbát megérhet a tuningot visszavenni.


Azt is próbáltad, hogy alapértelmezett kommunikációs eszköznek a gépben lévő hangkártyát állítod be? A Bose meg az alapértelmezett hangeszköz.

2014. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :) Ha nem irok h jó akkor rossz :(
2014. szept. 30. 19:58
 10/17 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy elmegy.... :/
2014. okt. 1. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!